Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Később jöttem, ez ekkora baj?

Később jöttem, ez ekkora baj?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok. A minap munka után este elmaradtam, fél órát beszélgettem mielőtt haza indultam volna. Anyám azzal várt, ahogy beléptem, hogy mostmár olyan is lesz, hogy nem jövök haza? Fél óra miatt. Nem szóltam haza, mert nem sok időről volt szó, ha elmaradok nagyon és ezt tudom előre akkor szólok.
2016. nov. 27. 13:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2%
Anyukád meg aggódhatott. Bizony baj. Örülj,hogy olcsón megúsztad. Olyan is van,hogy ilyenkor nem kérdeznek,hanem a fejedet keresgéled,mert az ajtóban leordítják egyből. Tudod,amíg otthon élsz,az van,amit ők mondanak. Legközelebb telefonálj,ha késel.
2016. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem éppen, szerintem attól, hogy otthon élek még nem vagyok senki bábja. Leorditani a fejem, persze. Költözzek el mert van saját véleményem? Feltalálom magam ha kell. Fél óra az nem sok ugyan már, gondolj bele.
2016. nov. 27. 13:49
 3/24 anonim ***** válasza:
13%

Igen. Létezik telefon, használni kéne. Nem azért, de a mai világban én is gondolnék ezer dologra.

Alap, ha valakivel - aki nem idegen - élsz, akkor szolsz ha késobb jossz, mert a frász tori ki.

És orulj neki hogy nem uvoltotték le a fejed, mert én ilyenért rendesen kaptam, mig otthon éltem.

Persze, nem ép dolog, de ha onállo akarsz lenni, koltozz el, és nem fognak szekálni.

2016. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
26%
Felénk az a szokás, hogy szólunk, ha nem a szokásos időben fogunk haza érni.
2016. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg egy huszonévesnek már nem nagyon kell bejelentenie, hogy később megy haza.
2016. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk a tizenévesnél se volt ez, ha másfél-két órát elmaradt (mondjuk suli után), akkor azért már aggódtam, ha elfelejtett szólni, de félóra? Ugyan már...Én is utáltam gyerekként és tiniként, hogy percre pontos kellett, hogy legyek, különben apám kiverte a balhét, a mai napig idegesít, amikor valaki rám telefonál, hogy mikor érek haza. Nem voltam/vagyok csavargós egyébként, de ne kelljen már óra alapján élni az életem, van épp elég olyan dolog, amikor ez elkerülhetetlen.
2016. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Hát mik vannak itt :D elég furcsa gondolkodasu emberek. Szerintem huszonévesen már ennyiért durva ha szólnak. beszéld meg vele,hogy ha pl 2 óránál többet késel akkor kezdjen aggódni. Én 18 leszek, suli után kb sosem megyek haza egyből es nem szólnak érte. Annyit mondok hogy beültünk kávézni éppen, vagy dumáltunk, az igazat de nem is mindig kérdezik :) és ha buliból nem érek haza időben amit megbeszéltünk, fel ora keresett nem is szólnak mert mit tudnak csinálni.
2016. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
18%
Az anyák egy része (az enyém is) már csak ilyen. Ha fél órát nem tudja, hogy hol vagyok, vagy nem tud felhívni, már katasztrófát vizionál. Ja és én 37 éves vagyok...
2016. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
12%
Még ha 40 éves is, az sem számít. Ha családdal, baráttal élsz együtt, akkor illik szólni, hogy később érsz haza a megszokottnál. Ha meg ennyire nagylányosat/nagyfiúsat akartok játszani, akkor költözzetek el anyuci szoknyája mellől és nincs gond.
2016. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Emberek, magánélete akkor is van ha anyukával él, vagy akár kivel!!! Nehogy már kioktassátok te jó ég:D
2016. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!