Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a bónusz brigádon "megvette...

Ha a bónusz brigádon "megvettem" két kupont, de utóbb jöttem rá, hogy az időpont, amikor fel lehet használni nem jó, le tudom mondani? Vagy ha nem mondom le, akkor később még esetleg felhasználhatom?

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:

javaslom, hogy először az adott oldalon barangolj, mert a kérdésedre ott a válasz.


egyébként voltak sikeres bónuszfelhasználásaim, de egyszer nagyon megjártam velük, a 100% garancia csak egy jól hangzó szlogen, de nem igazán tetszik nekik, ha vissza kell fizetni a pénzt. nem vállalnak felelősséget a közvetített szolgáltatásért, ezért én nagy értékű dolgot már nem merek tőlük venni, max vmi kajás kupont.


a válasz, amit keresel:


VII. Elállás



A távollevő között kötött szerződésekről szóló 17/1999. (II. 5.) Korm. Rendelet alapján a Felhasználó a Bónusz megvásárlásától számított 14 (tizennégy) napon belül jogosult elállni a szerződéstől. Ebben az esetben Felhasználó köteles elállási szándékáról írásban értesíteni Skoopyt, aki az értesítés kézhezvételétől számított 1 (egy) munkanapon belül köteles a Partnertől írásbeli megerősítést kérni, hogy a Felhasználó által megjelölt azonosítószámú Bónusz még nem került felhasználásra, egyúttal a Bónusz befogadását a Partnernek megtiltani. Amennyiben a Partner írásban megerősíti. hogy az érintett Bónuszt még nem használták fel, Skoopy a Bónuszt azonnal érvényteleníti és a Partner értesítése kézhezvételétől számított 30 (harminc) munkanapon belül köteles visszautalni Felhasználónak az érvénytelenített Bónusz vételárát.

2015. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!