Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmonikus családanya szerep...

Harmonikus családanya szerep vagy álmaid karrierje. Melyik mellett döntenél, ha egy jótündér feljanálaná, hogy csak az egyiket teljesíti neked? És miért amellett döntenél? Kort is írjatok legyetek szívesek!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 20:46
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
53%

Én az anyaságot választanám! Boldog lennék, ha nem kéne visszamennem a város másik végébe dolgozni, és azon agyalni, hogy hajnali 6kor rángassam majd a gyerekem az oviba, vagy inkább ő legyen az utolsó,akit elhozok?(mert nálunk mehetsz 7re, vagy nyolcra, amikor beérsz,onnan ketyeg amunkaidő)

Hanem reggelente szépen lesétálnánk, rend lenne és meleg kaja, úgy mint egyébként, de agyonhajszoltság nélkül, nem kéne rohangálnom, mint pók a falon, hogy hová tegyem majd a nyári szünetben, ugyanis a szüleim is dolgoznak még.

nem kéne trükköznöm a kistesó érkezésével, hogy anyagliag hogyan jönnénk ki jobban, mert vissza kell mennem két gyerek között dolgozni, de bölcsibe meg nem szeretném adni... 100%-os anyaság, de szép is lenne!

Én már tudom, hogy anya szerepre születtem.

26/N, 10hónapos kislány anyukája

2010. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
84%

Egyértelműen karrier. Nem hoz lázba az anyaszerep, nem szeretnék gyereket szülni. Ez nem önzőség, az az önzőség, mikor valaki azzal takarózik, hogy akkor öreg koromban ki fog pelenkázni. Hát kösz... és még én vagyok önző. Amúgy természetes, hogy akinek gyereke van azt mondja, hogy az a legjobb dolog az életében, hiszen nem is mondhat mást, ez a kötelessége, ezt várja el tőle a világ. Én viszont azt mondom, hogy legjobb dolog az életemben a szabadságom. Hogy nem kell éjszaka felkelni, hogy hétvégén délig alhatok, hogy ha nincs kedvem főzni, akkor egész nap hideget eszünk és így tovább. Ezt nem adnám fel egy gyerekért sem.


Amúgy üdv a lepontozóknak.


26/N

2010. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim válasza:
45%
Mindenféleképpen anya!!! Tipikus takarítós, főzikélős, süti sütős, pelus cserélős :D
2010. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
76%

Azt mondanám a tündérnek-

"Tudod mit tündér, menj a pics@ba a jótetteiddel, ha nem adsz egészséget mellé"

2010. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
73%
karrier! nem szeretem a gyerekeket,és nincs is semmi türelmem hozzájuk! én jól megvagyok párommal,és nem hiányzik egy nyafigép ide. de egy kutyus és egy cicus annál inkább :)
2010. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
79%

21.14-nek igaza van, én felpontoztalak :) Az a világ legszánalmasabb dolga, ha valaki azt hozza fel érvnek a gyerek mellett, hogy öregkorába ne maradjon egyedül. Az igazi anyákat amúgy bírom, ők nem is ezért vállalnak gyereket, hanem azért mert tényleg ebben teljesednek ki. Nekem nem jönne be a röghöz kötöttség meg a felelősség, a családanya életet túl unalmasnak tartom.


29/n

2010. máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
42%
Miért vannak lepontozva az anyaságot választók?
2010. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki le van pontozva...
2010. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Köszönjük meg azoknak a nőknek, akik család helyett a karriert választják, hogy mi is dolgozhatunk, és elnézést kérünk, ha terhessen, vagy kisgyerek mellett rá vagyunk szorulva a férjünk támogatására, nem csak anyagilag, és hálás vagyok, hogy én is mehetek éjszakai műszakba, meg dolgozhatok 12 órába, mert egy fizetésből nem lehet megélni, és örülök, hogy ez mellett még nem csinálja meg helyettem senki a házimunkát.
2010. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Neked meg mi bajod van?
2010. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!