Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmonikus családanya szerep...

Harmonikus családanya szerep vagy álmaid karrierje. Melyik mellett döntenél, ha egy jótündér feljanálaná, hogy csak az egyiket teljesíti neked? És miért amellett döntenél? Kort is írjatok legyetek szívesek!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 20:46
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Bocs, nem a kérdésre válaszoltam, csak egy kicsit felbosszantott, hogy egyesek szerint akinek gyereke van, az röghöz kötött, unalmas családanya életet él. Én ebbe találom meg a boldogságot. Aki karrierre vágyik, az menjen dolgozni, csak utána ne jöjjön rá, hogy milyen üres az élete.
2010. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Miért ki jött ide? És ha valakinek unalmas a családanya szerep akkor az miért mondjon mást? Az a te családanya szereped miben sérti? Attól te kevesebb leszel hogy más nem azt élvezi? Nem lehet mindenki egyforma. És tudod elég kevés embert láttam aki ide jött hogy üres az élete, ellenben többet naponta aki kisgyerekkel van és mégis sz*r lett az élete. Igen, nekem is a karrier a fontosabb, és nem megsérteni akarom azokat akiknek nem, de ez tény hogy sokkal többen vannak itt azok..
2010. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Nem láttam egy olyan választ sem, ami a családanyákat mivoltukban sértette volna.
2010. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
10:38
2010. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem inged nem veszed magadra. Amúgy IGAZA van. Fáj az igazság? Ja, az más...
2010. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
A másik: nem azt írta, hogy a családanya élet unalmas. Azt írta, hogy ő, önmagának unalmasnak tartja. És akkor mi van? Semmi, nem rád írta. Én is unalmasnak tartom, és akkor mi van? Én aztán nem adnám fel a kényelmes életemet a sz@ros pelenkáért, meg azért, hogy az öt éves gyerekemnek még mindig én töröljem ki a seg.gét, meg ellenőrizzem, hogy megmosta-e a fogát...stb. Kösz, inkább nem. Én élni akarok nem begyepesedni és elbutulni a gyerek mellett.
2010. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Egyébként meg, ha neked, mint családanyának jogod van leszólni a karrierista nőket, akkor a karrierista nőknek miért nincs joga leszólni a családanya létet? Ez oda-vissza működik. Ha mi nem háborodunk fel, akkor te se add itt az anyaállatot.
2010. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első és nem butultam el a két gyerek mellett.

Sőt azóta több mindent tettem le az asztalra, mióta a gyerekeim vannak.

A GYED mellett tettem le 2nyelvizsgát.



hmmmm , tényleg hülye lennék?

2010. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2010. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Még kész szerencse, hogy a karriert választó nőknek az anyukája a szaros pelenka mellett döntött és nyafogós kis 5 éveseket nevelgették. Valamint elb@szták a 7végéjüket és korán felkeltek ebédet főzni.
2010. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!