Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked hogyan zajlott a 20....

Neked hogyan zajlott a 20. születésnapod? Gáz, ha az enyémet elfelejtették?

Figyelt kérdés
Otthon lakom az iskola miatt, de mégcsak fel sem köszöntöttek vagy egy tortát sem kaptam. Olyan nyomorultul érzem magam. Barátaim közül is csak páran írtak Facebookon és ennyi.
2016. dec. 4. 11:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon sok Boldog Szulinapot!! ❤


Sajnalom, hogy igy jartal :( eselytlen, hogy keszulnek Neked valamivel?

2016. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem ünnepeltem meg. Nem szoktam..


De neked boldog szülinapot. :)

2016. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerethetnek. De mondjuk csak érzed a hétköznapokban, hogy valami nincs rendben a kapcsolataidban, nem az van hogy ölelgetitek egymást, minden hétvégén együtt sakkoztok meg túráztok, aztán most hidegzuhanyként ért, hogy megfeledkeztek rólad. Amúgy ha ennyire számít neked, akkor miért itt adod a mártírt, miért nem állsz eléjük és kérdezed mef, hogy ha te mindig felköszöntöd őket, akkor neked miért nem jár legalább ennyi?
2016. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Boldog szulinapot, enyem is ma van :)

Engem ferjem mar koszontott, ill szuleim, barataim kozul nehany. Fb egy hulyeseg, akinek csak onnan jut eszebe, annak a koszontese ugy sem er sokat..

2016. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem nagyon ünneplem őket,18-at se ünnepeltem mint sokan mások!

Tortát kaptam pénzt a szüleimtől meg ekreszt szüleimtől oszt ennyi

Nem csinálok belőle problémát

2016. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Lehet benned van a hiba.


Én is ilyen vagyok, valahogy mindig "elfelejtik". Soha egy haverom sem köszöntött meg, kollégiumi társaság sem, de volt hogy anyámék is csak pár napra rá felhívtak hogy amúgy boldogat.


A legrosszabb érzés az volt, mikor egyik társaságbeli srácnak kifejezetten összejövetelt tartottak, személyre szóló ajándékkal, borozással, közös filmezéssel...nekem meg előtte napokban annyit nem mondtak volna hogy dögöljek meg. Nem szoktam irigykedni, de k..va szarul esett.


Mondjuk mára megszoktam, így nekem a születésnap pont ugyanolyan nap mint a többi. Maximum magam szoktam meglepni azzal, hogy megveszek valamit amit már régóta halogatok.

2016. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Isten éltessen sokáig :)
2016. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Én sem ünneplem sose. Aki felköszönt az felköszönt aki nem meg nem. Engem nem érdekel.
2016. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
94%
Nagyon Boldog Születésnapot! *~* 💕
2016. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Boldog szülinapot! :) 🎂
2016. dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!