Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki utál, a családom,...

Mindenki utál, a családom, férjem, gyerekeim, férjem rokonai, hogy tudnék eltűnni az életükből?

Figyelt kérdés
Már nem tudok mit adni, nincs semmim, mindent odaadtam, ezért már nem hajtok hasznot. Munkanélküli lettem, így csak bajt hozok rájuk. Öngyilkosságtól félek, egyedül nem tudok megélni. Mit tegyek, hogy ne rontsam itt a levegőt?
2016. dec. 4. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Azért ott nagy gondok vannak, ha szerinted a családodnak, férjednek, gyerekeidnek csak azért kellettél mert volt pénzed, és tudtál adni.. Valamit nagyon elcsesztél te is valamit. De a családod sem lehet egy mintapéldány
2016. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichològushoz.
2016. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyám is mindenkinek ilyeneket mondott, holott az egész család csak körülötte forgott ...

A közvetlen családoddal próbáld rendezni a helyzetedet (ÖNVIZSGÁLAT!) a többiek nem annyira fontosak.

2016. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Ezt már többször kiírtad ilyen-olyan formában!

Kaptál válaszokat is, mit vársz még?


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2016. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Irany a pszichiater, gyanus hogy depresszios vagy, esetleg bipolaris.
2016. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem bírom a pszichiátereket de ebben az esetben úgy látom az lenne a legjobb ha elmennél egyhez mielőtt még jobban kikészítenéd magadat idegileg.
2016. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt a kérdést is én írtam ki, de többet nem. Csak újra nagyon el voltam keseredve, de már megbántam. Csak ki akartam beszélni magamból, de úgyse lehet, nem írhatom le a problémákat egy internetes oldalon.

A szűk családom alapból rendes, én érzem úgy, hogy már csak nyűg vagyok (sajnos nyomorék is), de el tudom látni magam, és menni is tudok.

Elnézést kérek, hogy raboltam itt az időtöket, töbször nem írom ki, ígérem.

Köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 5. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!