Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom 1 éve együtt vagyunk...

A barátom 1 éve együtt vagyunk, még nem mutatta be a lányát, (huszonéves). Viszont a tartozásait fizeti, megg én vagyok a hibás, ha megkérdem, hogy kezd így velem új életet. Nekem is vannak gyerekeim, mindenbe be van avatva. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én is imádom a gyerekeim, de egy felnőtt nőnek miért kell anyagilag lehúzni a leendő élettársam? Segít valaki jó tanáccsal? És egyébként meg egy bulizós, szoláriumban dolgozó csaj. Hmm?
2016. márc. 8. 09:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Mi közöd hozzá? Az ő pénze az ő gyereke. Pióca vagy.
2016. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Egyedül a barátodra tartozik, hogy miért, miben és mennyivel támogatja a gyerekét.


Most is megél, nem? Ezután is meg fog élni. Nem értem, mi a gond.

2016. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

"....felnőtt nőnek miért kell anyagilag lehúzni a leendő élettársam..."


MERT A LÁNYA! Ja,és jobban járna a pasi ha soha nem lennél a párja! Mert ebből az jön le,hogy a pénzére hajtasz!


Komolyan,aranyásó vagy?

2016. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
:D sztem azt se tudja mi az az aranyásó
2016. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

Ha a páérodnak van egy kis esze, és nem a punci érdekli, úgy otthagy, mint macskát szrni.


Pénzéhes rbanc vagy, már ne haragudj. A "felnőtt nő" a kedvesed LÁNYA!

Akkor ezzel az erővel te se támogasd a felnőtt gyerekeidet!

2016. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Külön kasszán vagytok,nem értem mi a baj. Arra költi a pénzét amire akarja. Ő dolgozott meg értem. Ha akarja,fogja és kidobja az összeset az ablakon.
2016. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

"de egy felnőtt nőnek miért kell anyagilag lehúzni a leendő élettársam"


Mert ezentúl te akarod?

2016. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
*érte. Nem értem.
2016. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

Ácsi, ácsi!

1. Még NEM az élettársad, vagy az lesz, vagy nem. Ahogy elnézem, a vagynem győz.

2. A csajnak viszont az apja, aki támogatja őt, önként és dalolva. Nem húzza le! Ez az állapot viszont örök és állandó, csak a halál változtathat rajta.


Finoman szólva nem vagy tárgyalási helyzetben.


Egyébként annyit el tudsz érni, hogy a pasi is elgondolkodik, hogy fog veled így új életet kezdeni....


Mondjuk meghal és reinkarnálódik?!


Ugyanis ez csak szófordulat, nem lehet új életet kezdeni, csak másképp folytatni a régit.

Tehát megmarad a lánya, akit támogat, és eldönti, hogy a maradékból hogy fogtok megélni, ha innentől a te gyerekeid is neki kell eltartani és felnevelni.


Ahhoz közöd nincs, ők hogy rendezik el a hiteleket, hogy támogatják egymást, mert ha a leendő élettársad mondjuk munkanélküli lesz, vagy lerokkan, a lányára biztosan számíthat, de hogy rád is...?


Felnőtt nő vagy.

Miért kell anyagilag lehúzni egy férfit, akivel még csak a kapcsolat elején vagytok?


A legjobb tanácsom az, hogy maradjon így minden. Külön otthon, külön kassza, és összejártok a pasival. Együtt is lehet aludni, hol itt, hol ott, ez is a párkapcsolat egy formája. Nem kötelező összeköltözni.

Mert onnantól a kényszer is összetart titeket, és ha mindennaposak lesznek a viták, akkor jön az, hogy mennétek már külön, de nincs hová.


A viselkedésed elég ellenséges, nem is csoda, ha nem akar bemutatni a lányának. Csak nem akarja, hogy vita és utálkozás legyen köztetek.

Gondolom, a csajnak is van rólad véleménye....

2016. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem semmi közöd hozzá, hogy a barátod mennyivel, és hogy támogatja a gyerekét. Ez csak kettejükre tartozik. Ha össze akartok költözni, beszéljétek meg normálisan, hogy a továbbiakban ezt a támogatást gondolja e folytatni. Ha igen, akkor abba sem szólhatsz bele, de eldöntheted, hogy a tények ismeretében továbbra is fenn áll e, az összeköltözéssel kapcsolatos szándékod.
2016. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!