Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha anyósotok...

Mit tennétek, ha anyósotok teljesen ellenetek hangolná a párotokat? Szeret titeket, de voltak köztetek mostanában viták (elég sok) az anyós utál a párod hazaköltözött és most mindent ki akar deríteni rólad, hogy mégjobban elásson.

Figyelt kérdés
A kapcsolat most "végső" stádiumban van. Elvileg szakítottatok, de mindenkinek neked is azt mondja,hogy szerelmes beléd, de csak fájdítanátok egymás szívét...Nyugodtan offolhattok is...
2010. máj. 1. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért utál az anyósod? Tettél ellene valamit? Ha utál, és mégis kibékültök a pároddal, akkor az egész életedet meg fogja keseriteni. Próbálj meg először vele békülni, és rajta keresztül a fiával.
2010. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyósom válogatott sértései,szidalmai,és vagdalkozásai leperegnének rólam,és erősen elmerengenék azon,vajon tényleg olyan férfira van-e szükségem,aki a bajban nem mellettem áll ki,hanem másokra hallgat,és anyuci kicsi fia marad inkább,semmint kiálljon a kapcsolatunkért.
2010. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerinte elvettem a fiát, ezért utál, illetve hasonló a temperamintumonuk. Intézkedünk,jövünk megyünk. A párom ügyeit ő intézte addig amíg én nem voltam...A párom szakított velem..3 nap múlva meggondolta magát azt mondta szeret, nem tud nélkülem élni. Ekkor kérdeztem,h anyósnak mondta azt mondta igen, rábízza adöntést, csak ne készüljön ki..

Erre én mondtam,h sajnálom,h így érzi anyós megpróbálok kettesben leülni beszélni vele, erre azt mondta, hogy nem akar velem beszélni, mert én mindig kiforgatom minden szavát és csak a rosszat látom, ami nem teljesen igaz. De amikor a testvére a páromnak csinál valami baromságot akkor lehordja mindennek..mi meg próbáltuk ésszerűen élni az életünket és abba is bele akart szólni. Hozzáteszem nem fogadta el párom testvérének a párját a mai napig, pedig 10 éve együtt vannak...

2010. máj. 1. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos egy rossz anyós simán el tud választani két embert. Főleg, mikor már a szerelem kezd kicsit alábbhagyni.
2010. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zátonyra futott a kapcsolata? Kenje anyósára! Lám-lám, mi mindenre jók az anyósok.
2010. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kenem az anyósra. Voltak konfliktusok közöttünk és sok volt olyan, amit én okoztam ezt belátom. Csak az a kérdés, hogy meggondolta magát ugye aztán megint meggondolta magát...érted??És ennek az okát szeretném kideríteni. Anyós sosem szeretett az előző bnőről áradozott (hozzáteszem ő megcsalta a párom)...
2010. máj. 1. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ua. helyzetben vagyok, azzal a különbséggel, hogy mi újra összejöttünk, messzire költöztünk, összeházasodtunk, gyerekünk van.

Nem tudtam azóta se normális kapcsolatot kialakítani anyóskámmal.Elvettem a kisfiát, és most odáig vetemedtem, hogy nem úgy nevelem az unokát, ahogy elvárja.Ha most szakítottatok, vagy esetleg el tudod engedni a srácot, akkor inkább tedd meg,mert meg fogja keseríteni az életed.Ha nagyon kell a srác, nyelj le minden békát, és mosolyogj,más megoldás sztem nincs.párod nem fog megérteni, mert neki csak az anyja.Szóval nehéz lesz.

2010. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ő már feladta. Nekem sincs akkor miért küzdenem. Sok mindent túl éltem már. Ezt is túl fogom...:( Nehéz meg nagyon fáj, de nem akarom romba dönteni az életemet a fájdalommal. Nem akarok most pasit egy ideig az biztos, mert nagy csalódás volt...esküvő,gyerek,lakás stb mindennapos téma volt. Sőt 5 hónap múlva lett volna az esküvőnk...mind1. Ki kell ábrándulnom belőle valahogy...
2010. máj. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!