Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit készítsek anyának, akár...

Mit készítsek anyának, akár étel, vagy vmi más különlegesség, amivel kibékíthetem?

Figyelt kérdés
Ma nagyon megbántottam és 20 óra után ér csak haza munkából,segítsetek kérlek mit csináljak,hisz egy bocsánatkérés,ha őszinte is édeskevés..mondjuk ebből a szempontból szerencsés vagyok,mert ő a világ legjobb anyukája!

2016. dec. 9. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Úszik a telom a nyáladzástól.
2016. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő nagyon értékes számomra,és kérlek normális válaszokat írjatok,köszönöm❤
2016. dec. 9. 17:34
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
először is tudni kellene mi történt...de én azt javaslom készítsd el a kedvencét, plusz takarítsd ki a házat.
2016. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Palacsinta?

... és szépen megterített asztal

2016. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
59%
Készítsd neki a kedvenc ételét, bújj el a házban ha hazaér és hadd az asztalon egy cetlit, írd rá hogy a kedvenced vagy valami, remélem tudtam segíteni 😘
2016. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Zsiros kenyeret vagw ha haza jön ilyessz rá a sötétböl vagy takarits ki a disznó olat mezitláb
2016. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4.hozzászóló:

Köszönöm szépen,eddig ez a legjobb ötlet❤

Ja és a ház patyolat tiszta csak egyesek kedvéért mondom,mert az mindig tiszta😂😅

Mindig takarítok az a mániám,de csak úgy megjegyeztem..ja és bérházban lakom utsó hozzászóló,de azert kössz a rosszindulatot,nem jött be😅

2016. dec. 9. 18:02
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

4-es vagyok


Szívesen! ... és sok sikert! :)

2016. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Mi nem tudhatjuk, hogy mit szeret. Egyébként meg legközelebb ne bántsd meg, főleg, ha ő a világ legjobb anyukája ☺😀😁😁😄😭😀☺☺😄😭😀☺☺😭😄😄😁😁😂😂😁😄😃😃😄😀😄😃😄💓💓💓💓💓💓❤💓❤💓❤💓❤💓💗💕💗💕💓😀😄😀😃😄😀😄☺😃😃😍😄☺😄😀😃💙💛💚💙💜❤❤💛💗💓
2016. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
A palacsinta sem rossz, de ha egyszerű szendvicset gyártasz és együtt leültök megenni és beszélgettek egyet és őszintén bocsánatot kérsz, az fog a legtöbbet érni. Az idődet add neki hidd el :-)
2016. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!