Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Max mennyit adnátok sajtért?

M@teee kérdése:

Max mennyit adnátok sajtért?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a sajtot, a különlegesebbekre se sajnálom a pénzt.Légyszi írjátok le mekkora mennyiségért max mennyit adnátok.

2015. nov. 15. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
attól függ milyen sajt
2015. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Nincs ilyen nálam, hogy max. Alapból 3-4000 Ft/kg, de volt már ,hogy megvettem egy darabkát ennél drágább kilós áron is. Ezekből a drágább kategóriákból max. 20 dkg-ot veszek kóstolónak két személyre. Persze ezeket sem faluk be egyből, csipegetjük borhoz, egyéb alkoholos italhoz.

Nekem ami eddig a legérdekesebb volt: Házi sajt, brandyvel átitatott aszalt gyümölcsökkel volt teli, és pálinkához kell csipegetni kísérőnek. Neked mi volt eddig a legjobb?

2015. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
52%
Mi is nagyon szeretjük, egyszer vettünk szamársajtot, ami ugye nem pár ezer forint.
2015. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
A maximum nálam olyan 4-5 eur (1200-1500 ft)/10 deka. Többet csak akkor, ha valami nagyon különlegesről van szó.
2015. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

A múlt héten vettem meg életem legdrágább sajtját, közeli lejárat miatt akciósan, egyébként 7000 lett volna a kilós ár. Nem volt rossz, de ettem már jobbat 3000 forintos kategóriában is.

Amiért nem sajnálok kicsit többet kiadni, azok az igazi, érett kék sajtok.

Ismerek egy boltot, ahol közeli lejáratú sajtokat lehet venni viszonylag olcsón (castetello-t, brie-t), ott szoktam dorbézolni :)

2015. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem eddig a legjobbak szarvasgombás sajt, jóminőségű camambert.
2015. nov. 16. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!