Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha párodról...

Mit tennél, ha párodról kiderülne, hogy drogozik? Hogy reagálnál? Mi a legjobb, amit ilyenkor tehet az ember?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 22:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%

Párom drogozott régebben, amikor 1 éve együtt voltunk, akkor mondta csak el. Most Hollandiában dolgozik 1 hónapig, de nem félek, hogy raszta hajjal, egy csomag fűvel a zsebében jön haza :)

Ha kiderülne mégis, hogy füvezett, engem nem nagyon izgatna, régen is csinálta, tudja hol a határ, és Hollandiában amúgy is lehet. De ha itthon csinálná, kiakadnék, elküldeném a jó búsba. Vagy pszichológushoz vinném, úgyis kötelezi az orvosi titoktartás. Segíteni kell neki, ha drogozik, ha nem engedi, hogy segítsenek, akkor elvonóra betenni, igazából nagyon nehéz helyzet, amíg nem fordult velem elő ilyesmi, addig nem igazán tudom, hogy reagálnék.

2010. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%

Először is megpróbálnám kihúzni belőle, hogy mi az oka? Mi a baj? Egy ilyen dolog mögöttt mindig komoly lelkiprobléma áll.

Mindenben próbálnék segíteni, orvoshoz vinném.

2010. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

én szakítanék vele.

az lenne bennem, hogy a rászokáson túl - de az is lehet, hogy már most függő - esetleg agresszívvá is válhat.

szóval félnék egy ilyen kapcsolatban benne maradni.

komoly kapcsolatra meg pláne szóba sem jöhetne, elköltené még a te pénzed is kábszerre.

2010. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Rohadtul meglepődnék.
2010. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%
De egyébként azt mondanám, hogy drogozzunk együtt.
2010. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Tényleg? És a gyereket addig hova passzoljam le? :SS ...

Komolyabb válaszokat légyszi!

2010. máj. 1. 22:40
 7/23 A kérdező kommentje:
A többieknek köszi!
2010. máj. 1. 22:41
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg gyerekem is lenne, ugy elkuldenem, hogy vissza se talalna.

Ha kellene szereznek tavoltartasit, de tutira nem jonne tobbet a gyerek kozelebe!

2010. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Szakítanék vele. Ez teljesen kizáró ok. Szép dolog hogy szeretem, meg a segítség de nem fogom az egész életem arra áldozni hogy egy ilyen embernek (nekem sem volt mindig jó életem mégsem kezdtem inni, dorgozni stb) segítsek, szenvedjek mellette...
2010. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Első válaszoló, mi a párod keresztneve?

Bocs a hülye kérdésért, de van egy ismerősöm aki drogozott, és ha jól tudom jelenleg Hollandiában van :)

2010. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!