Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerint nem illik és...

Párom szerint nem illik és nem helyénvaló felköszönteni anyáknapján az anyóst. Szerintetek helyes ez a döntés?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

NEM!

Házasságkötéskor a fiús mama kap egy lányt, a lányos mama pedig egy fiút. Az idősebb korosztály még anyukának szólította az anyósát, tehát én megköszönteném anyák napján.Ha te is ezt teszed, biztosan fog örülni a kedvességednek.

Egyébként a férjed visz virágot az anyukájának?

2010. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ahogy akarjátok, úgy csináljátok, mi kölcsönösen köszöntöttünk (csináltattunk fotós vázát is az anyukáknak).
2010. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Szerintem illik, de ha nem szoktátok, egy apró kedvességnek akkor is örülni fog.
2010. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Tessék: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Én már ide leírtam, mit gondolok, most nem emelem ki :D

2010. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem véletlen hívják Anyák Napjának.....nem Anyós napjának, meg szomszéd asszony napjának. Mindenkinek egy anyukája van....érdemeljen már meg annyit, hogy ez a nap csak róla szól.
2010. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nem mondhatnám hogy a szívem közepe az anyósom, de mi anyák napján eddig is mindig telefonáltunk, és mindketten mondtuk hogy boldog anyák napját. Nekem belefér. Konkrétan megköszönteni mindig csak utólag szoktuk, mivel messze lakunk, de olyankor is elmondom én is újra. Egyébként én nem tartom fontos dolognak ezt az egészet. Azokban a családokban ahol minden rendben van, ott az év 365 napján az ember kimutatja az édesanyja felé a szeretetet. Nálunk ez így van, és az én anyámat egyáltalán nem érdekli az anyák napja.... persze azért megköszöntöm. De hiába köszönt ilyenkor akárki is, ha egész évben nem törődnek egymással. Ez az én véleményem.
2010. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Szerintem illik,bár a sógoróm(14éve van tesómmal) még sosem köszönteötte fel anyumat anyáknapján,viszont a párommal(4éve leszek eggyütt)mindig fel köszönti velem anyumat,mamámat,és én is vele az ő anyuját és mamáját.Tehát fölköszöntjük az anyósékat együtt.

Hogy illik e nem tudom most eldönteni, de mi már 2éve eggyütt köszöntjük meg a anyukáinkat(így anyóst felköszöntjük kölcsönösen),mamáinkat.


22/L

2010. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Első válaszolóval értek egyet.
2010. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Szomorú dolog,ha valaki ennyire nem tiszteli a párja édesanyját! Akármilyen a viszonyuk,akkor is anya! Tehát illik felköszönteni!

A médiában is köszöntik az anyákat,sőt ezen a fórumon is felköszönt minden édesanyát egy másik anyuka. Pedig azt sem tudja,hogy kiket köszönt fel! Akkor egy,a tágabb családhoz tartozó anya miért nem érdemel meg egy kicsi figyelmességet!

A férjem nagymamája 85 éves,egyszerű asszony. Anyák napjára kapott tőlem egy kerámiabögrét. Meghatottságában sírt szegény.

2010. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Én az én anyukámat tekintem anyukámnak, nem a párom anyját.

és szerintem az a szégyen, hogy neked van még egy ilyen ember az életedben az anyádon kívűl, biztosan nagyon jólesik anyádnak is, mert téged anyósod nevelt, pelenkázott, óvott védett, vitt oviba, bölcsibe, tanitott irni olvasni járni igaz?

Nehogy már ezek után te mondd bárkire hogy szégyen ha a párja anyját nem saját anyjának tekinti. lehet persze szeretni és tisztelni, de akkor sem a Te anyád!!! És azért mert te így kezeled ( ami nem normális a fent részletezett okokból, de a te dolgod), nehogy már szégyennek tartsd, hogy más nem így fogja fel.

Anyák napja az nem anyósok napja. Ennyi erővel minden anyukát felköszönthetnél széles e világban.

Anya csak egy van.

Nem húsz.

2010. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!