Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik az öcsém volt...

Nagyon tetszik az öcsém volt barátnője. Szerintetek ilyen helyzetben lehet? Randiznátok a volt barátotok bátyjával? Mit szólna az öcsém és a családom?

Figyelt kérdés

Telefonos üzletben vagyok eladó és egyik nap egy nagyon csinos lány jött valamilyen akcióról érdeklődni.Nagyon jól elbeszélgettünk.Ilyen szép,okos és aranyos lánnyal sosem találkoztam.Nem volt bátorságom elkérni a telefonszámát,meg is bántam.Otthon is sokat gondoltam rá.Beugrott,hogy valahonnan ismerős az arca,de nem tudtam hogy honnan.

Pár napja visszajött az üzletbe a lány megkötni a szerződést és végre elhívtam kávézni,volt telefonszámcsere is.Hétfőn fogunk találkozni:-)


A tesóm külföldön dolgozik most és online fényképalbumai vannak.Mindig mondja,hogy új képei vannak,nézzem meg.Véletlenül a fotói között megláttam azt a lányt.Utána eszembe jutott,hogy az öcsém járt vele egy darabig.Megkerestem az öcsém ismerősei között a keresztneve alapján és tényleg ő az,csak más a haja.

Anya is ismeri a lányt(hamarabb ismerte anyát a lány,mint az öcsémet) és nagyon szereti.Nagyon örült amikor megtudta,hogy összejöttek.Nem tudom mit szólna,ha tudná,hogy nekem is tetszik....

Tavaly jártak 3 hónapig az öcsémmel.Ő volt 2 év óta az első lány,akivel komolyan gondolta.Az öcsémnek érdekes nőügyei vannak: havonta váltogatja őket,szórakozik velük,stb.Később ő szakított,mert ki akart külföldre menni és a lány 'akadályozta volna'(lefordítva: félt,hogy nem akarna kimenni a lány miatt vagy hiányozna neki túlságosan).Állítólag nagyon jól kijöttek,de nem feküdtek le egymással.Kérdezgettem az öcsémet,hogy most beszélnek-e.Azt mondta,hogy beszéltek,de valamiért nem akart vele többet beszélni vele a lány.Nem tudom mit szólna hozzá,mert kedveli ezt a lányt.De az öcsém most különben is össze-vissza csajozik....

Félek attól is,hogy mit szólna a lány,ha kiderülne kinek a bátyja vagyok.Csak a keresztnevemet tudja. Nem találkoztunk soha amíg az öcsémmel járt(nekem más városban élt a régi barátnőm és nem sokat voltam otthon).

Nagyon tetszik ez a lány!Egy komolyabb kapcsolatot is el tudnék vele képzelni.Nagyon jól érzem magam vele.


2010. máj. 2. 15:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt azt írnátok,hogy keressek mást: ez a lány tényleg különleges,nem is találkoztam még vele hasonlóval.Nagyon ritka ilyen lánnyal találkozni,ráadásul nagyon rendes és jó a humora is.
2010. máj. 2. 15:26
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól érzed magad vele akkor hajrá aztán majd kiderül mi lesz a vége.Az öcséd miatt szerintem ne aggódj,hisz ő hagyta ott a lányt,ha vele akart volna maradni még most is járnának.Meg írtad hogy csajozik össze-vissza stb.Szerintem lesajnálja az egészet,úgyhogy szerintem emiatt nem kell aggódni.Max akkor lehet baj ha a lány megtudja hogy a tesója vagy,mert ha mondjuk esetleg (ezt nem tudom) még nincs túl a szakításon,akkor lehet felzaklatná ha mondjuk majd ha az öcséd hazajön,leültök mindannyian a vasárnapi ebédhez.
2010. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem első lépésben tisztázd le az érintettekkel az ügyet. Kérdezd meg tesódat, mit szólna hozzá, a lánynak pedig áruld el, majd meglátod mit szól hozzá. Ha mindkét oldalról szabad a pálya, akkor hajrá!:)
2010. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Én először az öcsit ismertem meg és lettem belé szerelemes de nem jártunk,bemutatott a bátyának összehozott vele és vele jártam majd feltűnő lett h az öccsét szeretem és az öccse is engem és szakítottam a bátyóval össze jöttem az öccsével.Aztán hogy még gömbölyűbb legyen a történet rá félévre újra össze jöttem a bátyóval és bele is szerettem.Majd miután szakítottunk rá másfél évre újra össze jöttem az öcsivel miközben a bátyóval a legjobb barátok voltunk,és úgy viselkedtünk mint ha járnánk.És ez nem kamu:D Az elsőnél nagy botrány volt a második öcsis sztoriról "anyósék" nem tudtak/tudnak csak a tesók de őket nem nagyon izgatja!Amúgy hogy ne nézzetek akkora ribancnak csak a bátyóval volt szexuális kapcsolatom.:D Engem nem zavart hogy tesók!Két különálló ember és személyiség!:) Nagyon szerettem mindkettőt!:)
2010. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Én pont így voltam csak lány :) jártam az öcsivel azaz járásnak nem is nevezném párszor randiztunk (gyerekszerelem vagy még az sem) aztán egy évvel később megismertem a tesóját és összejöttünk..azóta is együtt vagyunk.Az öcsivel is tisztáztuk a helyzetet őt nem zavarja.Neked meg hajrá:)
2010. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez az,hogy az öcsém nem egyszerű eset.Mást mond,mint amit gondol.Fura elképzelései vannak az életről: minden róla szól.

A lánnyal nem azért szakított,mert nem szerette-pont az ellenkezője miatt.A lány később összejött valakivel és zavarta az öcsémet nagyon.Képes volt telefonon hívogatni,előtte ilyet sosem csinált.A többi lánnyal 2-3 hétig szórakozik,lefekteti és kihasználja őket.Ezzel a lánnyal nem ezt csinálta-ez is jelenthet valamit.Az öcsém alárendelte a magánéletét a céljainak.Azt hiszi,hogy megkaphat mindent amit akar.

Félek,hogy mi lesz amikor hazajön.Ha kell neki a lány,akkor nem nyugszik amíg meg nem kapja.Csak nem tudom,hogy kell-e neki.Úgysem ismerné be az ilyen dolgokat senkinek, talán a legjobb barátjának.

2010. máj. 2. 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Elöször beszélj a tesóddal!!De szerintem úgysem érdekli mert szakítottak és nem is volt annyira hu de milyen komoly kapcsolat!

Másodikként a lányal de csak nagyon szépen, nem biztos hogy jól viselné!De egyébként hajrá!

2010. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az sem normális,hogy képei(több közös kép is) vannak a lányról feltöltve az online albumába.Az előző barátnőjéről vagy a többi kis kalandjáról semmi.Miért nem törölte le ezt is mint a többi csajt?Lassan 1 éve szakítottak.Kicsit féltékeny is vagyok.
2010. máj. 2. 15:55
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképpen beszélj vele jobbat nem tudsz(a lánnyal is beszélnék).Amúgy olyan nincs hogy nem nyugszik amig meg nem kap,egy normális csaj nem adja be a derekát ha már nem akar az illetőtől semmit.
2010. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg a lánnyal beszélj. Nehogy már az öcsédtől függjön, hogy járhatsz-e ezzel a lánnyal. Ha a lányt nem zavarja, hogy előtted járt az öcséddel is, akkor hajrá! Az öcséd meg hiába akar újból járni a lánnyal, ha a lány nem vele, hanem veled akar járni.
2010. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!