Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg szolt a mostoha testvérem,...

Meg szolt a mostoha testvérem, hogy én igénytelen is retkes vagyok, az égész család előtt leégettek. Valóban az lennék?

Figyelt kérdés

Apukám az ő új felesége annak a lánya( mostoha tesóm) és a fél testvérem együtt élnek. Én anyukámmal az ő új férjével neki a fiával és a két féltesómmal.


Nálunk az a szokás hogy este fürdünk először a két kicsi 4 és 5,5 évesek majd én (16) majd a mostoha tesóm(17) majd anya és a mostoha apám mind ugyan abba a vízben fürdünk csak meleget engedünk hozzá.


Csütörtökön el utaztam apáékhoz. Ők mind külön fürdenek vagy zuhanyoznak. Csütörtökön este mentem már fürdés után így én nem fürödtem.

Péntek reggel családi ebédre mentünk egy szülinap végett.

Mindenki zuhanyzott én nem kérdezte apa felesége, hogy nem megyek .. mondtam, hogy én este szoktam.

Beszólt a mostoha tesóm, hogy este se mentél el... mondtam, hogy még otthon.


A családi szülinapi ebéden ott voltak a nagyszüleim apa tesói és családjuk és a mostoha anyám szülei, tesói és családja. ( imádják a nagy családos össze jöveteleket)


Én egy asztalnál ültem a mamámmal apa húgával és a lányaival (11 és 15 évesek) a mostoha tesómmal.


A mostoha tesómtól kérdeztek hogy hol vette azt a fürdőbombát amit le videózott és feltett snapchetre.

Elkezdte mesélni és felhozta hogy én nem zuhanyzok reggel azt asztalnál mindenki zuhanyzik reggel és este is meg suli után is csak én vagyok fura. Apa huga és mama persze leállították őket, hogy én így szeretem. Erre a 11 éves elkezdett kiabálni , hogy hééé ki az aki csak este fürdik.

Majd a mostoha tesóm hogy ez igénytelenség parfümöt se fújtam magamra.

Az igaz, hogy nem fújtam parfümöt de dezodort használok.


Majd apa otthon rákérdezett, hogy miért nem zuhanyzok le reggel. - mert senki más anyáék se, senki.

erre:- hogy ez valóban igénytelenségreval , fel hívjam anyát beszéljek vele erről?

mondtam hogy nem.


Ez a beszélgetést hallotta a felesége oda jött és mondta hogy azért nem fújtam be magam parfümmel mert nincs?

mondtam hogy van egy de nem szeretem.

erre adott egyet( be volt csomagolva valaki karácsonyi ajándékaként) Megköszöntem ... örültem neki mivel tetszik az illat és szerettem volna de 20-30 ezert ft és nekem az drága.


Ma reggel apa és a felesége nem voltak otthon a mostoha tesóm meg elkezdett piszkálni.

hogy náluk az ilyet kiközösítik az osztályba , meg ez gusztustalan.


Majd lezuhanyoztam mikor végeztem fogta és kitakarította a kádat és ha használom a Wc azt is.

Meg kérdeztem miért- erre az volt a válasz- ne hogy elkapjak valamit tőled.


Valóban igénytelenség ez???

Azt hogy egy vízbe fürdünk nem tudják és nem állunk jól anyagilag szóval nem fürödhetek le reggel otthon.


2016. dec. 17. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
96%
Én is csak este zuhanyzom. A parfüm pedig nem testszag ellen van. A stiftek, deo spray-k vannak arra.
2016. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim válasza:
94%
Én is csak este fürdök.
2016. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
96%
Az azért elég durva, hogy hatan fürödtök ugyanabban a vízben
2016. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
96%
Én is csak este fürdők és dezodort használok
2016. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

Dezodort használok.

Hát erre van keret 3.

A parfümöt nem a testszag ellen kaptam, apa felsége volt hogy mondta még nyáron hogy kísérjem el vissza cserélni egy ruhát és akkor vett nekem egy pulcsit meg egy hosszú nadrágot. Nem vittem csak rövidet meg pólót.

Meg titokban pénzt is szokott adni.

2016. dec. 17. 12:00
 6/61 anonim ***** válasza:
95%
Én ugyan reggel és este is szoktam, de elég egyszer is, csak én nem szeretek elmenni anélkül dolgozni. Ami viszont megkapta a szemem: HA jól értem, csütörtökön megfürödtél és úgy utaztál el hozzájuk, ott aludtál. Én biztos be nem feküdnék utazás után az ágyba. A másik pedig, amit én is simán igénytelenségnek tartanék, de higiéniai szempontból több, mint kifogásolható, hogy egy vízben fürdik a család. Annyira csak nem álltok rosszul, hogy ezen kelljen spórolni...? Mi lehet már abban a vízben az utolsónak? Inkább fejenként egy 5 perces gyors zuhany, mint egy közös víz, brrrr. Nem is értem, hogy jut ilyen valakinek az eszébe, hogy ugyanazt a vizet használja mindenki.
2016. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
99%
Nézd, szükség törvényt bont. De! tény, hogy nem higiénikus és egészséges egy ugyanazon fürdővízben fürdeni egymásután. A szegénység, a rossz anyagi körülmények egy állapot, nem igénytelenség, nem te tehetsz erről. Ha nem muszáj nem kell reklámozni a szokásaidat mások előtt. Lesz ez majd még jobb is, mikor lesz majd saját kereseted, életed és ha úgy tartja kedved akkor reggeltől estig a kádban heverészel.
2016. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
41%
Naponta egyszer kell zuhanyozni, kétszer túl sok, nem tesz jót a bőrnek, ha valaki nagyon izzad, annak persze muszáj. Az, hogy egy vízben fürödtök tényleg gáz, ezt ne meséld el nekik. A parfüm, dezodor, bármi nem létszükséglet, én sem használok semmi ilyet, mert nem izzadok, ettől nem igénytelen valaki, sőt egészségesebb, mint izzadásgátloval eltömni a pórusokat.
2016. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül a fél család koszlevében való ázás az igénytelen. 16 évesen nem lett volna gusztusom hozzá. Két perc alatt le lehet tusolni, csap megnyit-nedvesít-csap elzár-szappanoz-csap megnyit-öblít és kész is vagy.


Az átlag inkább az szokott lenni, hogy valaki napi egyszer fürdik akkor amikor számára kényelmesebb (többnyire este) szóval ebben nem vagy furcsa. A parfüm sem létszükséglet, csak egy plusz. Van aki nem is bírja, még a kellemes illatokra is érzékeny az orra.

2016. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
97%

Én azon gondolkodtam a leírásod alapján, hogy otthon nem járnátok-e jobban ha inkább ilyen régi kelet-német módon egy csap vízben fürdenétek a kád víz helyett, talán azt megengedhetitek magatoknak, ha legközelebb ilyen helyzet van.


A tényleges kérdésre válaszolva: Otthon jól-rosszul megoldotok egy problémát, és ezért nem zuhanyoztok annyit. Apukádéknál van rá lehetőséged, úgyhogy ott menj el zuhizni reggel. Azért mert mondjuk otthon nincs pénz nutellára, máshol még ehetsz. (De nem, nem kell napi többször zuhanyozni, mert egészségtelen).

2016. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!