Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tetszem a mostohatestvéremnek?...

Tetszem a mostohatestvéremnek? Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nekem először nem volt szimpatikus,mert olyan "tudom,hogy a családomnak rengeteg a pénze,ezért bármit megtehetek és mindenki odavan értem" típus,de utána beszélgettünk és ha eltekintek attól,hogy mindenen hisztizik és ki van borulva,ha rosszul áll a haja,akkor egész jó fej.

Helyes nagyon és tudom,hogy lefeküdt már pár lánnyal,de elmondta,hogy még sose volt szerelmes és nem is vágyik arra,hogy rendes párkapcsolata legyen.Lehet,hogy a szülei miatt ilyen,mert nem kapott tőlük túl sok szeretetet és törődést,de lehet,hogy azért,mert tudja,hogy nem kell sokat küzdenie egy lányért.


De úgy tűnik néha,mintha akarna valamit.Ha itt van több napot,akkor néha a szobájában elalszom,együtt alszunk és van,hogy eléggé összegabalyodva ébredünk fel.2-szer verekedett miattam.Vasárnap feküdtünk az ágyába és rám feküdt,utána próbálta kigombolni a nadrágomat,de megpofoztam és ő erre közölte,hogy ne vegyem már ilyen komolyan,nem bántana.De nagyon erős és néha félek tőle,mert tudom,hogy bármit megtudna velem tenni.

De egy évvel fiatalabb nálam és akkor sem normális,hogy így viselkedik velem.Vagy igen?Mit csináljak?Ha szóba hozom neki,félek,hogy az lesz az egészből,hogy én értettem félre...



2013. ápr. 10. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem hagyjátok békén egymást. Ez úgy tűnik nekem, hogy főként testi vonzalom, ha lefekszetek, csak rosszabb lesz a helyzet.


Ha idősebbek lennétek, és nagyon komoly érzéseitek lennének, és komoly elhatározásaitok egymással, hogy vigyáztok egymásra amíg éltek, akkor azt mondom, hogy oké.


De így, csak kíváncsiságból, hát így többet ártanátok egymásnak és a családjaitoknak is, mint amennyi jót várhattok ettől az egésztől.


Ha elkezdett kigombolni, akkor egyáltalán nem félreérthető a szituáció, szerette volna levenni a ruhád. Szerinted ez nem egyértelmű?

2013. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én békén hagyom,ő csinálja ezeket.Nem terveztem,hogy lefekszem vele,főleg mert totálisan tapasztalatlan vagyok és kétlem,hogy egy olyan lány kéne neki,mint én.

Nem tudom,hogy mit kart csinálni a hétvégén,lehet,hogy csak hülyéskedett.

2013. ápr. 10. 12:26
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
családban marad így hát hajrá
2013. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik izgat a helyzet azért kérdezed ezt,ez már régen rossz...
2013. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Azért amikor azzal érvelsz, hogy "kétlem hogy ilyen lány kéne neki"... Nálad is vannak problémák. Neked ha Ő nem kell, akkor elmondod neki. Nem neked ciki, ha elkezd kamuzni, hogy áá neeem, csak félreértetted. Ezt nem lehet félreérteni, pont. Ne vedd komolyan, ebben igaza van. De tedd tisztába a dolgokat.
2013. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Sajnálom olyan,mintha csapdában lennél a helyzet miatt,az ilyenekkel sajnos nem nagyon lehet beszélni,kerüld mindenképpen és a szüleidet sem ártana beavatnod.
2013. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

A leírásod alapján én azt mondanám hagyjátok egymást, kerüld hogy kettesben legyél vele, mert rosszul is elsülhet, úgy néz ki nálatok csak testi vágy játszik be.


Egyébként az én férjem is úgymond a "mostohatestvérem" lett. Gyerekkorunkban együtt voltak a szüleink 4 évet (7-13 éves koromig, ő két évvel idősebb) Akkor jól megvoltunk mint barátok. Aztán szüleink szétmentek, néha találkoztunk, mert én jóban voltam az édesanyjával (az enyém meghalt mikor pici voltam), vele viszont egyre ritkábban érintkeztünk, mert külföldön tanult. Aztán hazajött :) Hát nem volt egyszerű sem egymás előtt felvállalni a vonzódásunkat, majd szerelmünket, sem a szülők előtt, főleg az édesanyja előtt, kb. szégyelltem, mivel ő mindig szépen állt hozzám. De csak házasság lett belőle.

2013. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

Mennyi idősek vagytok?

Írásodból tekintve tinik vagytok.

Olvasd el még egyszer, amit írtál! Pl. "néha a szobájában elalszom". Miért alszol ott,ha nem akarsz tőle semmit? Majd ezek után csodálkozol, hogy a nadrágodat ki akarja gombolni...

Tuti tetszik a srác, csak szűz vagy és félsz tőle, hogy egy helyes srác mit fog rólad gondolni...

Ha tévednék, nem adnál rá neki esélyt, hogy a nadrágod közelébe érjen és nem aludnál véletlen a szobájába.

2013. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Hány évesek vagytok?
2013. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha nem akarsz tőle semmit,akkor nem hiszem,hogy provokálnod kéne ezek után a "jaj,olyan fáradt vagyok,itt alszok" dologgal... Mint maroknyi lepkének,annyi eszed van...
2013. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!