Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés egyedül eltolteni...

Milyen érzés egyedül eltolteni az ünnepeket?

Figyelt kérdés

2016. dec. 18. 10:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Magányos :D
2016. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a jobbik oldalát nézzük legalább nincs aki az agyunkra menjen és összevesszen velünk...
2016. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Visszagondolva, még soha nem töltöttem ünnepet egyedül. Annál inkább volt vendéglátás, készülődés, súrlódás,holt fáradság...ilyenkor mindig vágynék arra, hogy csak egyszer lenne nyugalmam! Nem kelnék, csak délben, rántottát ennék, tv-t néznék, olvasnék...Aztán mindig megfeddem magam: jó az, ha vannak körülöttem, van kikért robotolni,de ha kapnék egy magányos ünnepet, azzal is tudnék mit kezdeni, nem szomorúsággal fogadnám.
2016. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyt még nem töltöttem egyedül, csak húsvétot.

Engem nem zavart.

Nyugis volt:) Nem "hagytam el magam", ugyanúgy készültem az ünnepre: díszítgettem a lakást, főztem-sütöttem egy személyre is, szépen megterítettem az asztalt stb.

Aztán rég elfeledett hobbikat fedeztem fel újra:) Nem unatkoztam, nem voltam magányos, összességében szép emlék az is.

2016. dec. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Januárban elmesélem, ez lesz az első.
2016. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
💩
2016. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem gond, én szeretek egyedül lenni.

Biztos azért, mert az egyedüllét és a magány nem azonos fogalmak nálam.

De elfogadom, hogy a többség nem így érez.

2016. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a névnapokat, születésnapokat sosem ünnepeltük igazán. Saját születésnapomat mindig mindenki leszarta, így általában megleptem magam valamivel amit már régóta meg akartam venni.


Szilvesztert is rendszeresen töltöttem egyedül, nem bántam, iszogattam pezsgőt, végiggondoltam milyen lesz a jövő évem, néztem tv-t és ennyi.


Talán egyedül a karácsony lenne "ünnep". De az alkoholista apám miatt az is csak nyűg volt mindig. Folyton lejáratott minket a rokoni összejöveteleken, otthon meg csak az ordibálás ment. Szóval a hátam közepére sem kívántam soha az egészet.


Azt mondom hogy egyedül a tavalyi karácsonyunk volt jó, elmentünk a rokonokhoz és végre tudtam mindenkivel beszélni, nem volt ott az apám hogy "elnyomjon".


Igazából az év majdnem minden napján egyedül vagyok, szóval az ünnepekkel is ellennék így. Sőt, megmondom őszintén, néha kifejezetten magányra vágyom.

2016. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Fatál, te jó gyerek vagy.
2016. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jobb,mint veszekedve egy olyan családban ahol a nevelő apa ver és fenyeget mindenkit. Tapasztalat.

Van hogy valakinek ez egy álom, hogy egyedül legyen...végre..

2016. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!