Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül nekem nincs párom a...

Egyedül nekem nincs párom a baráti társaságunkban és nagyon rossz érzés, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A baráti társaságunkban mindenkinek van párja rajtam kívül, mindenhova párosával mennek, így engem sokszor kihagynak az összejövetelekből, ami nagyon rosszul esik. Főleg, hogy figyelembe sem veszik azt hogy rosszul esik nekem. Próbáltak összehozni már egy sráccal, de nem tetszett nekem. Nagyon egyedül érzem magam. Vannak olyan párok akiknél már az esküvő is szóba jött ... nekem meg még párom sincs, olyan elszomorító :/


22/L


2011. szept. 11. 09:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szép egy tárasság lehet hogy ha ezért nem is hívnak magukkal.... nekem sincs senkim mégis a társaságban én vagyok az aki sok dologban dőnt... 20F
2011. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Hello. Mutatnál fotót magadról? Akkor őszintén leírom, hogy veled van-e baj, vagy mi a megoldás. De csak ha kedveled ami a szívemen az a számon típusú véleményeket.
2011. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:39

Egy fotó alapján hogyan tudnád megállapítani, hogy az illetővel "baj van-e"? Hát tudod, egy kép még nem sok mindent árul el egy emberről...:)) Ott vannak még pl. elég fontos belső tulajdonságok, azok nem látszanak a fotón.

2011. szept. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Első benyomás mindenképp a külső...
2011. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok! jah persze hogyne lehet valaki külsőre egy Kylie Minogue, ha belül egy feleiég romlott
2011. szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak privátban mutatnék képet ha nem baj.
2011. szept. 11. 09:49
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
De most a képnek mi értelme van??? én az olyan embert is elhívom a társaságomba aki pl nem egy szépség.. mert nem ő tehet róla....
2011. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem sincs barátom (21 éves vagyok), és mégis el szoktak hívni a barátaim összejövetelekre. Szerintem nem ott kell keresni a probléma gyökerét, hogy nincs barátod.
2011. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
mondtam nekem sincs csajom, még is én vagyok a góré a társaságban...
2011. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
remek baráti társaság lehet, ahol "góré" van
2011. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!