Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Már egy hosszú ideje olyan üresnek érzem magam. Élni sincs kedvem. Mindennap úgy fekszem le bárcsak reggel ne kelnék fel. Mindent rutinból végzek. A munkát is,az evést is. Mindent. Magányosnak érzem magam. Semmi sem tesz boldoggá. Nem is mosolygok. Éjszakánként sikítva kelek fel. Mindenezt egy ember miatt...

2016. okt. 3. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
igen, de a kerdes az, hogy ez spontan, vagy onsajnalatbol nyomod egy szakitas miatt? egy ember sem er annyit, hogy ennyire magad alatt legyel. nem dol ossze a vilagvege, mert szakitott veled Ő. ha egyutt kell lennetek, akkor egyutt lesztek, de akkor nem egy roncshoz akar majd visszamenni. meg egyebkent is, lehet, hogy kinottetek a dolgot, akkor is tanulj meg magadhoz jo lenni, mert semmilyen mas kapcsolat nem fog tudni jol mukodoni hosszutavon, ha nem tudsz egyedul lenni. hagyd abba az onsajnalatot.
2016. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak csalódott vagy. A depressziónak nincs kiváltó oka.
2016. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Soha,de soha NE magadat hibáztatasd!Én dettó ugyanez vagyok,mindenki csak engem b......gat,mert az könnyebb,mint beleélni magát a másik helyzetébe.
2016. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok,kérdező,ne törődj az első válaszolóval! Könnyű neki,hogy Rózsadombon él,és a szülei minden sz@rt megvesznek neki,ha Őfelsége úgy akarja.Nyilván ő nem tudja mi az a depresszió,mert el van kényeztetve a kis újgazdag burzsuj.
2016. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

2-ik válaszoló!


Kimondta neked azt a baromságot, hogy a depressziónak nincsen oka?


Az első válaszolóval egyet értek!

2016. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen igaza van az 1-es válaszolónak csak nem esik jól az igazság sokaknak, annak ellenére, hogy az segítene. Könnyebb magunkat sajnálni.

Amúgy ez a Rózsadombi szöveg már nagyon unalmas, ha valaki értelmesen és építő jelleggel a probléma gyökeret akarja kezelni és felrázni valakit akkor egyből már burzsuj vagy egyéb hasonlók...

Fogalmatok sincs ki a válaszoló és egyből ítélet születik és megmondjatok ki ő. Mindneki nyugodtan magába nézhet mielőtt ilyeneket ír.

Kizárólag segíteni akart 100%-ban igaza is van, illetve azt gondolom, hogy semmi köze az anyagi helyzetnek egy szakítás utáni depresszió leküzdésében. Az akaratnak van.

2016. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*rózsadombi
2016. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Ha gondolod írj pm-et és beszélgessünk :)

Bár én fiú vagyok. De akár lány akár fiú vagy beszélgethetünk.

2016. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező,nyugodj meg,ne stresszelj állandóan!Nem te vagy a hibás,próbáld még azt tenni,amihez kedved van,ne azt,amit elvárnak.A legrosszabb dolog a megfelelési kényszer,ne hagyd magad!
2016. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Ezen az oldalon olyan menő mostanában depresziósnak lenni :D javaslom hogy következő kérdésed az legyen

"Hé depressziósok! Ki jön depizni?"


egyébként meg nyugi csak idő kérdése ha egy szakítás miatt van ez az egész

2016. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!