Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell megbántani a...

Miért kell megbántani a másikat? És mért pont az bántjuk meg akit a legjobban szeretünk?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem kellene, de azért őket bántjuk meg, mert egyedül ők képesek ilyen érzelmeket kiváltani belőlünk, mert ők állnak hozzánk annyira közel.
2010. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha idegesek vagyunk akkor megbánthatjuk sajnos!

És főleg azokat akik a legközelebb állnak hozzánk!

2010. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert róla tudod, hogy meg fog bocsátani, előtte mersz önmagad lenni.

Egyébként NEM törvényszerű, hogy megbántsuk őket, nem tehetnek róla, hogy szar napod van. Én erre mindig figyelek.

2010. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
ezt én sem tudom
2010. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert róluk tudod, hogy megpróbálnak megérteni, és (azt hiszed, hogy) kieresztheted bánatodat, dühödet. Na most ezzel az a gáz, hogy családdal, baráttal még csak-csak elmegy. De párkapcsolatban, ha hosszú ideig fennáll, akkor pápá.
2010. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Világnézet,dolgokhoz való hozzáálás,értékrend beli különbözőségek, önzőség áll az ilyen szituációk hátterében.Vannak pillanatok,amikor szinte elkerülhetetlen. Tolerancia fontos! illetve hogy tudjunk megbocsájtani.
2010. szept. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!