Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek, leszbikusok: kinek...

Melegek, leszbikusok: kinek bújtatok elő először a családban? Miért pont neki?

Figyelt kérdés
Ha még nem beszéltetek erről otthon, kinek mondanátok el? Miért?
2011. aug. 8. 02:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Bocsi, de ez milyen megfogalmazás ?


Álmos vagy ?

2011. aug. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Én még otthon nem mondtam el, ezért a legjobb bnőmmel osztottam meg a titkot, és kértem tőle tanácsot. Ha otthon elmondanám, hogy leszbikus vagyok, valószínűleg kiüldöznének a házból..
2011. aug. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Első vagyok : én két meleg fiút ismerek. Egyiknek nagyon modern felfogású az anyukája, vele nem volt gond. Apja nincs (otthagyta őket).Másiknak sajna meghaltak a szülei pár éve. Nem tudták,de sejtették.


Egy igazi szülő soha nem tagadná ki ilyenért a gyerekét. Ez nem bűn, mint mondjuk a gyilkosság..

2011. aug. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, egy picit álmos vagyok, valóban. :D Mi nem érthető a kérdésen? (Esetleg átfogalmazhatom kommentben.)
2011. aug. 8. 02:14
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Értettük, csak a "kinek bújtatok először elő" igazi nyelvújítás.



:)

2011. aug. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
ne elő, inkább el kellene bújnotok. Legalább hat láb mélyen. Komolyan, hová fajul így a világ? Modern vok én is, de a melegek soha az életben ne házasodhassanak, ne nevelhessenwk gyereket. Miért? Nos a gyerek ne ezz lássa követendő példaként, ne növelje a számukat. Milyen lenne a boldog gyerekkora? A suloban végig cikiznék... Aztán ki lenne az anya? Ááá... Gusztustalan, mint ahogy a sok provokatív hulladék aki felvonul. A normálisabbja elbújik a világ elől, csendben leéli az életét a párjával és annyi. Kész, pont. Jah, nyugodtan lepontozhattok, de a tényeken nem változtat, ahogy egy normális ember nézetein sem tudtok változtatni bármit is tesztek.
2011. aug. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2%
Mi ez a sok ratyi-téma mostanában? Vége az emónak és ez az új divat?
2011. aug. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Ti meg minek cigánykodtok be ide?...


Egyébként én szerintem ez 2 emberre tartozik,a párra,esetleg közeli barátoknak el lehet mondani.Szerintem egy szülő a szíve mélyén(ha nem is akarja bevallani magának) tudja,érzi.

2011. aug. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2%
Te, Pillangó: ez a családi kapcsolatok témakör, szóval inkább TI melegek minek cigánykodtok be ide? Menjetek a szerelem-szex kategóriába, ott majd nem fognak családanyák szörnyülködni a fartúrás miatt.
2011. aug. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 05:02-es,

Nem azt kérdeztem, hogy azonos neműek köthessenek-e házasságot vagy nevelhessenek-e gyereket. Nem azt kérdeztem, hogy milyen lenne szerinted/szerintetek egy melegek, leszbikusok által nevelt gyerekkora. Ezekről nekem is van véleményem, és előttem már kérdezgették mások. Nem ismétlek. Azt kérdeztem, _az érintettektől_, hogy ők a családjukban kinek mondták el először, mi motiválta őket, vagy ha még nem tették meg, kiben bíznak. (Szóval mire válaszoltál? :))


És kedves 05:05-ös (05:41-es),

Azért ebbe a kategóriába írtam, mert bármilyen hihetetlen, egy melegnek, leszbikusnak is van családja. Vannak szülei, esetleg testvérei, egyéb rokonai. Innentől kezdve az, hogy velük kommunikál, szerintem inkább családi kapcsolat, mint szex vagy szerelem. Ahogy itt sokan beszélnek arról, hogy a választott fiút/lányt nem vagy hogyan fogadja egyik-másik szülőjük... az családi dolog. Ez ugyanilyen jellegű kérdés.

(Ha egy rokonodnak be szeretnéd mutatni a párodat, az igenis családi ügy, nem csupasz szex.)

2011. aug. 8. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!