Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas családban is all a bal...

Mas családban is all a bal karacsony elott?

Figyelt kérdés

Miert es hogyan kezelitek?


Nalunk sogorno a hunyó, ferjem huga, ráadásul a kislanyunk keresztanyja. Neki ket gyereke van, de elvált es folyton osztja az észt mindenben. A gyerekkel kapcsolatban is az agyamra megy. Szerinte tul elfojtom, korlatozom a lányomat - az o gyerekei gyakorlatilag azt csinálnak, amit akarnak. Legutóbb orjongtek, es a lányomat is felporgettek. Raszoltam, mire sogorno meg ram, hogy hagyjam mar a gyereket elni, es ne parancsolgassak neki folyton.

En meg kikertem magamnak, hogy a gyerek elott vitába szálljon velem, es ugy egyaltalan nevelési tanácsokat osztogasson. (ezt csinalja amugy, mióta a lányom megszületett, szerinte o jobban ert hozza.) Azota o anyosnak durrog, meg küldött a férjemnek is par uzenetet, hog nagy az arcom. A ferjem elhajtotta, anyos viszont a sogornom partját fogja, aki eleg goromba tud lenni, es szerintem tart tole, meg fel, hogy tobbet fele se nez.

Na most náluk hagyomány, hogy anyoseknal vagyunk szenteste, de a férjem nem akar igy menni, ugyhogy most nincs kommunikáció. Engem ez zavar, de nem tudom, mit tehetnek.

Sogorno tavaly is megcsinálta a műsort, mert nem tudtunk "csak" 3 orat maradni a nagyobbik gyereke szuletesnapi partiján (ket héttel karacsony elott szuletett), epp hogy földhöz nem verte magat , ugy hisztizett.

Szerintem irigy rank, mert hóna hazassagunk, de hat e teren nem tudok a kedvében jarni.


2016. dec. 19. 22:50
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Hóna = jó a
2016. dec. 19. 22:51
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

A férjed nem akar menni. Te sem vagy túlzottan oda azért, hogy menjetek.


Mi a gond?


Hogyha hiányzik velük a kommunikáció akkor hívd fel őket...

2016. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
13%
Mi ugyan így vagyunk csak anyósom születésnapja dec24 én vann és ő kijelentette nem jön az mert nem ül egy asztalhoz velem mellé teszem én lakom az ő annyjaval én viszem a háztartást én vásárolok én veszem nekik a gyógyszert a sogornomet sem sértettek meg de hát na ő ilyen mast akartak a férjemnek így én vagyok a "családom bontó" hogy miattam nem jönnek de azért amikor anyuka beteg én vagyok ott es én csinálok mindent karácsonykor is eznilyen sajnos szerintem szokd még mást nem tudunk tenni
2016. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Anyós telefonálgat, hogy menjunk. Nem akarom " eltiltani" az unokája tol.
2016. dec. 19. 23:18
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Ha neked telefonálgat irányítsd a fiához. Ha a fiának telefonál akkor oldják meg maguk között.


Most már külön család vagytok gyerekkel. Nem baj az, ha a szűk családban ünneplitek a karácsonyt. Pláne, hogy téged basztatnak náluk.

2016. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
20%
Unalmas téma........... nem unjátok még?
2016. dec. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
43%
Nem mentek es kesz. Miert kell ebbol mindenkit, mindent belekeverni, egy egesz storit ideirni?
2016. dec. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
Két túlvezérelt unatkozó anyuka tépi egymást, a valós problémák nem itt kezdődnek, valamint ez nem is karácsony specifikus dolog lenne szerintem
2016. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nálunk elektrodiszkó van.
2016. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálunk béke van.


Nem értem az általad leírt cirkuszt. Miért kell mindenkinek, mindent elmondani?

Miért kell minden ostoba vitába belemenni?

Miért kell szájkaratézni?

Miért kell reagálni?


Közönség nélkül nincs műsor. Ignoráld, az energiáidat meg fordítsd a családodra. Ja, a családod, mert látom, fogalomzavar van: a házastársad és a gyerekeitek. A többiek a rokonság, és nem kell velük törődni.


Komolyan, négy nappal karácsony előtt, a meghitt karácsonyi varázslat megteremtése helyett ezen cirkuszolni?

2016. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!