Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az anyánál vannak a gyereke...

Ha az anyánál vannak a gyerekek köteles megmondani, ha nem a tartózkodási vagy a lakhelyen alszanak a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 10:52
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Egy fontos dolog kimaradt, még nem volt egy tárgyalás sem. A lényeg, hogy tudni szeretném a gyerekek rendben vannak e. Én megadtam az új címemet...
2016. dec. 20. 12:16
 12/27 anonim ***** válasza:
72%

Van gyerekelhelyezési határozat?

Van tartásdíj megállapítás?

Ha az utóbbi megvan, akkor nem értem, hogyan lehet téged zsarolni az anyagiakkal?

2016. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Én tovább léptem, megadtam az új címem, ahol a gyerekekkel vagyok. Tárgyalás még nem volt...
2016. dec. 20. 12:19
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

Bocs, már közben írtál.

Amíg nem vagytok hivatalosan elválva, nincs határozat a gyerekekkel kapcsolatban, addig csupán a kettőtök dolga ki-hova-mikor.

2016. dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

7-re:

Mellélőttél komám, mert én is férfi (és férj, és apa) vagyok.

Ha házasságotok alatt megcsalt a feleséged, azt természetesen elítélem. Ha válás után zsarol a gyerekekkel, azt is.

De ennek semmi köze ahhoz, hogy elváltként szabadon létesíthet párkapcsolatot, és ehhez semmi közöd. Jogilag sem, és erkölcsileg sem.


Egyébként, ha tényleg fontosak számodra a gyerekeid, akkor miért nem örülsz inkább, hogy a karácsonyi ünnepeket végig velük töltheted?

2016. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
96%

A válaszom elküldése után olvastam, hogy még nem vagytok elválva.

Ez nyilván átmeneti állapot, remélhetőleg mihamarabb rendeződik.

Azt viszont továbbra is tartom, hogy inkább örülnöd kéne, hogy sokat lehetsz ünnepek alatt a gyerekeiddel.

2016. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
tök mindegy, ki csalt meg kit, tök mindegy, ki zsarol kit, mennyi a gyt, ha nála vannak elhelyezve, semmi közöd hozzá, hol van velük éppen. Ennyi a történet, nem több.
2016. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Természetesen örülök, hogy velünk lesznek Karácsonykor és bocsánat az indulatosságért, de csak a gyerekek miatt vagyok mérges. Kívánom, hogy akivel, azzal sokáig legyen együtt, mert a gyerekek érdeke.
2016. dec. 20. 12:37
 19/27 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező!

1-es vagyok.

A 7-es hozzászólásodig nem derült ki a kérdésből, hogy az anya, vagy az apa vagy, nálad van a gyerek, vagy a volt házastársadnál.

Ezért nem vádolhatsz sem engem, sem másokat ilyen vagy olyan elfogultsággal, a kérdésedre válaszoltunk, mégpedig a vonatkozó törvények szerint.

Ha neked nem tetszik, azon sajnos nem tudunk segíteni, a problémád nem jogi kategóriába tartozik.

(Mellesleg, ha egy nő, aki 15 évig tisztességesen élt, gyerekeket szült, azokat becsületesen nevelte, félrelép, ott nem biztos, hogy csak és kizárólag ő a hibás.

Gondolkozz el ezen, és ha még lesz kapcsolatod, ne kövesd el ugyanazokat a hibákat, akkor nem fogsz így járni!)

2016. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Az Apa vagyok :) van hibám nekem is, nem azzal van a baj, hogy már nem kellek, hanem a módja az "ügy" intézésének.
2016. dec. 20. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!