Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek el tudok menni...

Nittababy kérdése:

Szerintetek el tudok menni nőgyógyászhoz oda ahová nem vagyok bejelentve még tartózkodásilag sem? (sztkba mennék)

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
CSak magánrendelésre mehetsz.
2015. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen el tudsz! Én vidéki vagyok és Bajcsy kórházba voltam nőgyógyászaton! És nem volt dokim az első alkalommal csak utána!
2015. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen nem fogadnak, de meg lehet próbálni. Attól függ mennyire vannak telítve.
2015. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!!!Sajnos SZTK ba nem tudsz menni elzavarnak csak magánrendeles vagy bármelyik korház !2014 ban jött egy olyan rendelet hogy csak abban az Sztk ba mehet ahova a lakcimkártya szol!A párom 50 éve a csepeli Sztk ba jart kb 20 éve mar nem csepelen él de bármi baja volt mindig oda ment 2014 be smikor mendt közölték hogy bocs oda kell menni ahova szol a lakcimkártyád
2015. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. A legtöbb helyen elzavarnak. Zuglóban például csak úgy vizsgálnak meg, ha a lakcímkártyádon szerepel egy 14. kerületi cím.
2015. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
engem fogadtak. esztergom megyébe vagyok bejelentve és pest megyében lakok. ideiglenesen sem vagyok bejelentve de mikor beírtak az sztkban első alkalommal beírattam tartozkodási cimnek ahol lakok. 3-4 éve járok ide. semmi baj nem volt még. terhesgondozásra is ide jártam, sőt az ehhez (nem bejelentett) lakcímhez tartozó kórházba jártam vizsgálatokra és szültem is ott.
2015. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6os vagyok, tehát kérdezd meg, legyen tiszta...mert látod mindenhol másképp állnak hozzá.
2015. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdi vagyok, de a százhalombattai sztk-ba járok, szóval helye válogatja, meg kell próbálni.
2015. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!