Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az anyánál vannak a gyereke...

Ha az anyánál vannak a gyerekek köteles megmondani, ha nem a tartózkodási vagy a lakhelyen alszanak a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 10:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
97%
Milyen mód? Hatalmas különbség van aközött, hogy te megadtad az új címedet, vagy ő nem adta meg azt a címet, ahol 1 éjszakát eltöltöttek...
2016. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%

hiszük vagy nem a nöknek is joga van a saját élethez nem csak a pasiknak....

nem is értem mit képzelsz kérdező

2016. dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
98%
Semmi közöd a barátja lakcíméhez.
2016. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
90%

"Miért van azaz érzés, hogy egy olyan anya pártját fogjátok, aki megcsalt (15év után), otthagyott 3 napra a két gyerekkel, "


Bezzeg, ha ezt egy férfi csinálja, akkor nem háborodnál fel ennyire.

Semmi közöd a barátjának a lakcíméhez.

2016. dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
38%

jó, 1 és 2 megválaszolta, a kérdező hsz-iből kiderült a fájdalom friss,


be lehet fejezni a kérdező rugdosását!

2016. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
93%

Nem köteles.


Az vicces, hogy elég hasonló a szitu az exemmel, akár ő is kiírhatta volna a kérdést :-D

Nalunk is hasonloan ideges Apuka, aki mindenkinek "elfelejti" megemlíteni hogy titokban kotott uzleti erdekeltsegbol hazassagot meg a kapcs vege elott, es persze rolam is azt terjeszti h megcsaltam ( ami igaz is, de csak visszaadtam mivel ő is előtte ). Kicsi a világ ;-)

2016. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
50%

Nem köteles!

Habár mi (a volt férjemmel) mindig egyeztetünk, h. pl. hol vagyunk a hét végén, ill. hol töltjük az éjszakát, ha elutazunk (ez lehet kirándulás, rokonlátogatás, wellnessezés, külföld, stb.)

Én nem rég' váltam el egy több, mint 10 éves kapcsolat végére pontot helyezve. Nem csaltam meg a férjem. Ő a végén összejött az egyik kolléganőjével.

Ettől függetlenül nagyon jó apa, aki iszonyatosan szereti, ha kell ellátja, programokra viszi a gyerekeit.

(Játszik velük, főz nekik, játszótérre viszi, ha kellett, pelenkázta.)

De ha én tettem volna hasonlót (hűtlenség), akkor gondolom, ez nem változtatna anyai mivoltomon.

Vagy ha az ember szülőként szerelmes (és nem a házastársába/ gyerekei másik szülőjébe), akkor rossz ember lesz?

2017. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!