Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyamektol nagyon draga...

Anyamektol nagyon draga ajandekot kapok karacsonyra. Legszivesebben nem fogadnam el mert megbantanam oket. Nagyon rossz erzes miert vesznek minimum 80. 000 forintos ajandekot?

Figyelt kérdés

#ajándék #drága #rossz eqrzes
2016. dec. 20. 15:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
Te tudod milyen anyagi helyzetben éltek. A lányomnak én is megveszem a 250000es telefont,mert hallottam mikor a barátnőjével arról beszéltek milyen jó az almás7es 2 Nap alatt rá is jöttem mi az. Viszont soha nem kapna,ha nem így tanulna,vagy követelőzne. Ha tudná nem engedné hogy megvegyem. Szóval ezt csak te látod nekik ez mekkora áldozat.
2016. dec. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha jól megy, akkor ne sírj...

Én 10 éve kb mindig egy vadonatúj kerékpárra vágytam a szüleimtől, karácsonyra kaptam egy rozsdás kempinget, szerinted, hogy ált a szám?

2016. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Krisztina2005 válasza:
80%
Át érzem de az én szüleimtől csak karácsonyra kapok drága dolgot szülinapomra mindig elég nekem egy kis rajz vagy egy lap amire rá van írva boldog szülinapot karácsonykor kicsit túloznak na jó nem kicsitt vettek nekem 300 ezer forintos arany nagykláncot viszont azok a gyöngyök amik rajta voltak azok fehér aranyból voltak visszont hála az égenk elözö karácsonyra egy kutyát kaptam egy tacskó keveréket nagyon cuki. Viszont rá vehetnéd őket hogy neked elég lenne egy nem drága dolog mint pl: egy plüss vagy egy kis díssz én ebben az évben rá vesszem őket hogy ne vegyenek drága dolgot. Remélem tudtam segiteni ;)
2017. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!