Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagynéném megsértődött,...

A nagynéném megsértődött, mert mondtam, hogy nem kell a kiságy és a babakocsi. Miért kell ilyen gyerekesen viselkednie? Hagyjam figyelmen kívül ezt Karácsonykor?

Figyelt kérdés

Tavasszal születik meg a kislányunk és mondta, hogy a babaholmik nagy része már nincs meg nekik, de a kocsi és a kiságy igen, azokat ideadja.

Mondtam, hogy felesleges, mert babakocsiból már a terhességem előtt tudtam, hogy milyet akarok és nemrég kinéztem egy babaszoba bútorszettet is.

Erre meséli anyának, hogy mennyire hálátlan vagyok, meg hogy ő csak segíteni szeretett volna, de nekem nem felelnek meg a dolgaik.


Csak ez így tök kellemetlen, mert Karácsonykor ők is ott lesznek mamáéknál és semmi kedvem a szemétkedést hallgatni. Gondoltam, hogy mondom neki, hogyha baja van velem, azt inkább nekem mondja, de nem tudom, lenne- e értelme.


2016. dec. 21. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem kezd el beszólogatni, addig légy nagyvonalú, boríts fátylat a dologra, de ha rákezdi, védd meg magad!
2016. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Valóban, csinálj úgy, mint ha mi se történt volna! Ha esetleg felhozná az ünnepi találkozáskor, mondd azt, hogy ezt inkább máskor beszéljétek meg. Amúgy semmi oka a sértődöttségre.
2016. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de ilyen ostobaságon hogy tudtok összeveszni? Nem fogja felhozni karácsonykor, vagy ha igen teljes mértékben figyelmen kívül hagynám a hisztijét.
2016. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Èn is jàrtam ìgy,csak èn függönnyel,meg varrògèppel lettem megajàndèkozva.Pedig mondtam ,hogy sosem szoktam varrni ès a safari stìlusù nappaliba valahogy nem illik a hòfehèr csipkefüggöny.Amùgy is volt màr feltève függöny,de karàcsonyra megkaptam.Nem tudta hovà rakja, gondolom foglalta a helyet otthon,ès annak ellenère,hogy mondtam köszönöm de nem kèrnèm,ràmtukmàlta.A vège sèrtődès lett,mert legközelebb mikor jöttek hozzànk vendègsègbe,a függönye nem volt feltève,ès a varrògèpe is a gardròb szekrènybe volt elàsva. Sajnos nem lehet az ilyen szituàciòkat megùszni sèrtődès nèlkül.Senkire nem lehet ràerőltetni olyat amit nem akar.Kèsőbb majd megbèkèlnek.Ez van.
2016. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Te most komolyan azzal vagy elfoglalva, hogy mi lesz ha... foglalkozz inkább a terhességeddel, ne egy nem létező problémával, ami egyelőre csak a te kis buksi fejedben létezik.
2016. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
Én szeretem amúgy az ilyen megsértődéseket, mert ha egy ilyen agyalágyult rokon megsértődik, akkor többet végre nem kell hallgatni a hülyeségeit. Bárcsak ilyen könnyű lenne az összes hülyét megsérteni!
2016. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!