Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is fájó szívvel adjátok el...

Ti is fájó szívvel adjátok el a kinőtt gyerekholmikat, pl. babakocsi, kiságy stb?

Figyelt kérdés
Annyira rossz eladni ezeket, bár már feleslegesek, de akkor is. Nálatok is ilyen nehéz?
2015. jan. 23. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
A bútorokkal nem is vagyok így,de a ruhákkal igen,előveszem és csodálkozom,milyen pici volt:) Ezért párat megtartottam..Első rugi,kedvenc bigyóka,vagy amit én varrtam stb..Szerintem ez tök normális,én is örültem mikor anyukámtól megkaptam az én babakori takarómat,egy-két ruhadarabot,mikor megszületett a kislányom :) A takarót használtuk is,a rugdalózót sosem adtam rá,de örülök,hogy megtartotta.
2015. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem nehéz. Miért is lenne az?

Ami kell megtartom, mert még tervezünk babát, de sok ruhát eladok, vagy elajándékozok, kell a pénz.

2015. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Abszolult nem, mondjuk én nem adtam el őket, hanem kidobtam, kivéve a kocsit, mert azt a bátyáméknak adtam. 1-2 kedvencet elraktam a párom kedvéért, a többi ment e kukába. Sajnos nem palotában lakunk, hogy minden kinőtt rontyot tároljak.
2015. jan. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja hogy semmi kedves emléketek nem fűz hozzájuk, az más, nem nektek szólt a kérdés akkor.
2015. jan. 24. 06:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem adtam el semmit kertes házban lakunk fent van a padon letakarva, egy nincs szívem eladni a másik meg lesz még unokám ki tudja milyen időket élünk akkor és adott lesz minden babakocsi, kiságy, kis kád, rucik, anyukám is megtartott mindet és milyen jó volt lementünk hozzájuk és nem kellett cipelni utazókiságyat meg babakocsit sem mert adott volt.
2015. jan. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nèhány darabot megtartotam emlèkbe fökènt ruhát de többit eladtam kiságy baba kocsi,babahordot stb .ès mèg igy Maradt rengeteg ruha szekrèny tetejèn amit el szeretnèk adni de nem tudok .
2015. jan. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A butorokkal es hasznalati targyakkal csak az elejen voltam gondban.Akkor meg nem terveztunk masodik babat, es ahogy egyre csak gyultek a dolgok vilagossa valt,hogy nem tarolhatom oket a vegtelensegig.Szepen lassan elkezdtem elajandekozni oket.Persze konnyebb volt olyan dolgokat elajandekozni amiket sosem hasznaltunk, igy nem kotodtek hozza emlekek(pl jaroka, utazoagy)

Egyebkent nekem az is segitett, hogy nem adtam el semmit,hanem mindent ajandekba adtam es jol esett vele oromet szerezni masoknak:-)

A ruhakbol persze megtartottam nehanyat, a kedvenc darabokat.

Aztan ahogy a fiam 4 eves lett koltoztunk, mindent felpakoltunk egy teherautora ami meg megmaradt(kisagy,pelenkazo,kisbiciklik, etetoszek, jatekok) es elvittuk egy csaladnak ahol ugy gondoltuk szukseg lehet ra.

Azota megszuletett a masodik babank, es eleinte kicsit bantam,hogy szinte semmit nem tartottunk meg, viszont kimondottan elveztem a nezelodest a bababoltokban :-)

2015. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én rettentően nehezen válok meg mindentől...A kisfiam után eltettem szinte mindent: etetőszéket, babakocsit, hordozót, ruhákat, játékokat, Adamo hintát. Megszületett a kislányom, és sok mindent használunk újra, és nagyon jó:) Kiságyat és babakocsit végül kapott újat. De egyébként tényleg, amitől megváltam, kicsit megváltam a gyerekem babakorától is, és szerintem az volt igazán nehéz..
2015. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!