Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, több, mint 2...

17 éves vagyok, több, mint 2 éve együtt vagyok a barátommal (21) nem engedik, hogy együtt aludjunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába beszélek velük, azt mondják fiatal vagyok hozzá, de könyörgöm még 2 év után is?

2015. nov. 13. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
igen.
2015. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Szülő vagyok, én sem engedném, mivel együtt aludni éjjel kell, és hozzánk nem jöhetne senki, 18 év alatt pedig a gyereket sem engedném el éjszakára, max táborba, osztálykirándulásra vagy nagyszülőkhöz. Az, hogy szexel vagy sem, úgysem tudom ellenőrizni, az éjszakáról van szó. 18 után már engedném, de akkor több minden változna, nem csak ez, jogok és kötelességek is.
2015. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Dugjatok nappal, a F A SZ nem csak ejjel all fel.
2015. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Mintha sokadjára lenne már ez a kérdés, mindig másként tálalva. És nem, nem engedném.
2015. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi baja lenne, ha ottalszik? 2 év után már elég valószínű, hogy túlestek pár dolgon, nomeg ahogy írták ahhoz este sem kell. :D Nem értem miért ne lehetne, dehát biztos velem van a baj.
2015. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Nyilvánvalóan nem az orális, anális és vaginális szexhez tartanak téged túl fiatalnak a szüleid, hiszen nem a fiúddal való találkozástól tiltanak... hanem nem szeretnék, hogy ott aludj a fickó szülei lakásában, mert önállótlan vagy: ha otthon nem törlöd át a vécédeszkát és a zuhanyzót használat után, nem pakolod össze és mosod el az edényeket vacsora után, nem ágyazol be stb. akkor nyilván a fiúdnál sem fogod megtenni, ez esetben viszont csúnyán leégeted magadat és a neveltetésed által a szüleidet is. Hogy néz az ki, hogy átmész este, kiszolgálod reggelig a fiúd minden kívánságát, összerondítod az ágyat, a fürdőt, a vécét, aztán hazamész, mint aki jól végezte dolgát :D Nem, majd aludj együtt a szexpartnereddel olyan lakásban, ahol te vagy az úr: a sajátodban.
2015. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

"18 év alatt pedig a gyereket sem engedném el éjszakára, max táborba, osztálykirándulásra vagy nagyszülőkhöz."


Hát ha szerinted egy osztálykirándulás szolidabb dolog, mint hogy a gyereked a párjával alszik, akkor... Vagyis inkább meghagylak ebben a naiv hitben.

2015. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

mert 18 évesen egycsapásra felnőtt lesz a gyerekből?

ugyanmár...

lehet valaki 17 évesen is önálló, talpraesett, de lehet 30 évesen is egy ügyetlen kis mihaszna, aki még egy kiló kenyeret se tud megvenni egyedül.

mit számít, hogy 18 éves vagy sem, ismerje már mindenki a saját gyerekét ennyire, de ezen úgy ki tudok akadni, majd ha 18 lesz...

egyik napról a másikra egy felelősségteljes ember válik az addig léhűtő kamaszból, mi?

vagy 17 évesen és 364 naposan még tiltod mindentől, de ha 18 évesen és 1 naposan bejelenti, hogy teherbe esett, akkor megsimogatod a fejét, és azt gondolod, hogy ő már felnőtt, majd megoldja?

anyám, borogass...


amúgy sosem értettem egyet a magyar 18 éves korhatárral. 18 évesen még nem felnőtt az ember. sokkal reálisabbnak tartom az amerikai 21 évet.


nálam 19 éves koromban aludt először fiú, előtte én sem aludtam senkinél, mármint fiúnál nem, csak barátnőnél.

2015. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Úristen...mitől különb egy 18 a 17 évestöl könyörgöm...én 17 évesen voltam együtt elöször a barátommal kb 2 hónap után...8 évig voltunk együtt...

Nincs az a balfék szülő aki annyira naív, hogy azt higgye ha nincs együttalvás akkor szex se volt..ha meg tényleg így van akkor a fiúka mellette mást dönget...

2015. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Én 3 hónap járás után aludtam először barátomnál, kéz hétre rá történt az első szex, akkor már ő aludt nálunk. 17 évesek voltunk. Most vagyok 19, és már 2,5 éve együtt vagyunk. Vannak fura felfogású szülők. Nálunk a szülők szokták felajánlani, hogy aludjunk egymásnál hétvégén. Szóval nem tudom, miért probléma ez. Szerintem normális, hozzátartozik egy kapcsolathoz.


Tiltással a szülő hazudni tanít...


19

2015. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!