Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám ki akar dobni minket a...

Anyám ki akar dobni minket a házból. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap volt valami balhé,mert apám cipőben bement a konyhába.Ma már apám nem is alszik itthon.Most értem haza,azt se tudom,hol van,nincs itthon.Anyám meg a szobába bezárkózva.Holnap karácsony.Nem tudom mi lesz

2016. dec. 23. 20:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%
Menjetek a papához. Én sem maradnék ott. Engem is ki akar rakni az anyám, de nekem nincs hová mennem... Most is volt egy jó kis balhé. Soha többé nem állok vele szóba. Amint tudok szedem innét a sátorfámat. Csak azért mert gyereket szült, még nem lesz valakiből automatikusan "anya".
2016. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

Ha anyád vendégeket hívott szentestére és nem készül rá, az nem a te /ti szégyenetek lesz, hanem az övé.

Ne izgasd magad, legalább a vendégsereg is fogja látni, hogy elgurult a gyógyszere.

Az pedig, hogy a nevén van a lakás, nem jelent semmit, apád és te is oda vagytok bejelentve, nem tehet ki benneteket egy "konyhában cipőben" ügy miatt.

(Egyébként nagyon idegösszeroppanásra hajaz anyád története)

2016. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
44%

#12

Amúgy a tulaj már miért ne jelenthetné ki őket? Az övé, ha nincs haszonélvezet, megteheti (persze a leírtak alapján nemhiszem hogy megtenné...)

2016. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom, egész nap takarított, készülődött, mindenki más sz..rt nagy ívben arra, hogy vendégek jönnek, ünnep lesz, és arra nem csak a háziasszonynak kéne készülni, de legalább nem trappolunk be bokáig sáros utcai cipőben a frissen felnyalt konyhába. Mért az ő szégyene lenne, hogy két trehány idiótával él? Menjetek a papához, sz..rozzátok össze az ő lakását, majd ha megtanuljátok, mi az, hogy család, akkor hazamehettek.
2016. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
18%
Én sem laknék ilyen nővel. Amúgy sokkal több normális férfit ismerek, mint nőt. Lehet véletlen.
2016. dec. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
47%

Miert is kell a karacsonyt tullihegni ?

Az unnep mindig konfliktusok forrasa szomoru

2016. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Amúgy sokkal több normális férfit ismerek, mint nőt. Lehet véletlen."


Ha nálad a "normális" jelző a trehány, rendetlen, nemtörődöm szavak szinonimája, akkor nem az.:-)

2016. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
mi lett végül, írd már meg pls!
2016. dec. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Semmi,csak duzzog,nem szól senkihez és az ajándékot sem fogadta el.
2016. dec. 25. 00:55
 20/26 anonim ***** válasza:
És mi lett a vendégekkel?
2016. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!