Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám ki akar dobni minket a...

Anyám ki akar dobni minket a házból. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap volt valami balhé,mert apám cipőben bement a konyhába.Ma már apám nem is alszik itthon.Most értem haza,azt se tudom,hol van,nincs itthon.Anyám meg a szobába bezárkózva.Holnap karácsony.Nem tudom mi lesz

2016. dec. 23. 20:23
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
jaja az hogy volt?
2016. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Ma jönnek ebédre
2016. dec. 25. 11:32
 23/26 anonim ***** válasza:

Ha holnap egy nyugodtabb napotok lesz, akkor üljetek le hárman és beszéljetek édesanyáddal.

Addig nagyon erősen gondolkodjatok el, te és apád, hogy a konvencionális ajándékok fejezik e ki a szereteteket, vagy ha beálltok a csapatba és leveszitek a feladatai egy részét.

Az nem működik, hogy magára van hagyva és amit még meg is csinál szerencsétlen, azt nemhogy nem értékelitek, hanem egyenesen összegányoljátok.

Ez úgy tűnik, különösen apádra érvényes, édesanyád nyilván eddig is küldte a jelzéseket, amiket ti lesz@rtatok. Most ért a teljesítőképessége végére és összeomlott fizikailag, de elsősorban lelkileg.

Változtassatok a viselkedéseteken, remélem, hogy talán még nincs késő!

2016. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
0%
azért akar téged is kidobni mert kettesben akar maradni az uj csávójával nezavarjátok öket dugásközbenxd
2016. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Utolsó,hát Neked is nagyon sok eszed lehet.Bár tudod,mindenki magából indulni ki!:)
2016. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
*indul
2016. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!