Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyumnak a...

Mit tegyek, ha anyumnak a házasság mellett van egy rejtett kapcsolata?

Figyelt kérdés
Nem tudja, hogy tudom és ha kitárnám, először neki mondanám és nem apumnak. Így talán ha anya észhez tér, még véget vethet neki.
2016. dec. 25. 22:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Én apámnak mondanám el, nem anyámat szembesíteném vele. Nyilvánvalóan akkor, ha félreérthetetlen bizonyítékaim vannak.
2016. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Miért kellene bármit is tenned? Ő dolguk.
2016. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Nemcsak az ő dolguk. Én biztos nem nézném tétlenül, hogy az anyám csalja az apámat. Beköpném. Egy ilyen erkölcstelen, gerinctelen nőért nem lenne kár, ha elhagy minket. Legalább nem mutatna tovább rossz példát a gyereknek.
2016. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha anyádnak mondod, alapból le fogja tagadni.

Apádnak viszont jogában áll tudnia, hogy a kedves neje csalja.

2016. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Egy kérdés. Honnan szereztél tudomást róla?
2016. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Anyám üzenetváltásaiból.
2016. dec. 25. 23:31
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

Közöd hozza semmi.

A sex az sex, nem szerelem, nem hazassag.

Apukád uzenetvaltasait is nyomozd ki es lehet, hogy meg fogsz lepődni...

2016. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

#6/ Az ilyen gerinctelen xemetladak miatt vokt a Yale mi boszorkány üldözés. Ne játszuk mar a álszentet.

A sexuális viszony a házasságok 80% jellemzi.

Es nem egy tinédzserre tartozik ha a szülei jo es kellemes eletet biztosítanak es fenntartják a látszatot tanulhat van mit ennie, mehet nyaralni es be vásárolnak neki a plázában uj ruhakat.

A felnőttek magánélete a felnőtteket tartozik.

Arról pedig lehetne nyilvános vitat rendezni hogy mitől válik egy no gerinctelen feregge ahogy a kedves #666# említette...

2016. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Ez már nem az első ilyen kérdés. Ehhez annyit tudok hozzáfűzni hogy mivel édesszüleid így valamelyest köteles vagy segíteni őket és igazat mondani. Viszont a helyzet az hogy szerintem nem kéne neked ezekbe a dolgokba beleszólnod. Az üzenetváltásaihoz neked semmi közöd, a mohó kíváncsiságod lehet hogy egy válásba fog torkollni, jobb lett volna ilyenkor a tudatlanság homályát választanod.


Értékeld át magadban hgoy mi a fontos. Az hogy apud és anyud együtt maradjanak, vagy kinyírják egymást? Ha netán apád tudja meg akkor lehet hogy eldurvul a helyzet, ha meg anyádnak mondod el akkor lehet bűntudata lesz és elmoja apádnak valahogy. Nehéz kérdés. Nem ismerem a szüleid. Én nem foglalkoznék ezzel a dologgal. Nem akarlak megsérteni, de ezek után ne számíts semmi családi összetartásra.


Már ha tényleg megcsalásról van szó. De nyugi, nem csak te jársz ilyen cipőben.

2016. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

"Egy ilyen erkölcstelen, gerinctelen nőért nem lenne kár"


Úgy látom, hogy a gerinctelen nőket is időnként jól gerincre vágják.

2016. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!