Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjed bevallaná 5 évnyi...

Ha a férjed bevallaná 5 évnyi házasság után gyerek mellett hogy ölt már embereket, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
Ne vegyük bele a katonát és egyéb élettel járó hivatást, ez a kérdésem kizárólag kiváncsiság alapon íródott
2011. máj. 3. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ölt embereket?

Sorozatgyilkos?

2011. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Hàt nem tudom, hogyan reagàlnék, de biztosan menekülnék elõle. uristen!
2011. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Több embert? Hát ez eléggé durva lenne, meg szinte lehetetlen, mert ha kiderült, akkor ült volna, így 30 felett lenne jóval, mire kiszabadul, ha meg nem ült, akkor meg még durvább a helyzeté...

Szóval nehéz lenne ilyent eltitkolni...

2011. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Hát erre így válaszolni nem lehet, mert nem mindegy, hogy milyen körülmények között történt a dolog. Élvezetből és "vérszomjból" ölt, vagy úgy, ahogyan egyik ismerősünk....


Említett személynek volt egy szomszédja, egy idegbeteg nőszemély, aki állandóan ugatott, szóval tényleg sírba tette majdnem az utca lakóit. Ismerősünk nagyon utálta, egyik nap borozgatott a teraszon, a nőszemélynek újabb rohama lett, üvöltözött, idegbetegeskedett a házuk előtt.

Olyan idegbe jött tőle, hogy kiment a baltával, a fokával fejbe vágta a nőt, aki meghalt.


Leülte büntetését, de a mai napig is azt állítja, hogy nem akarta konkrét megölni, nem gyilkolási szándékkal ment ki a baltával, csak valószínűleg az idegesség miatt nagyobbat ütött.... és ennek ellenére dolgos, kedves, jóravaló kis bácsi.

2011. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Meghallgatnám, hogy miért tette - ne felejtsük el, hogy ÖNVÉDELEMBŐL is lehet ölni... Utána gondolkodnék a továbbiakon. Nyilván más, ha szándékosan öl vki, vagy akkor ha őt akarják megölni, de neki csak így sikerül megmenekülnie...

Amúgy jó a kérdés! :)

2011. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Én biztosan félnék tőle!Nem tudnék egy ilyen emberrel élni,aki kiontotta más emberek életét.
2011. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Olvasgattam kicsit férj sorozatgyilkosokról, és elgondolkoztam azon hogy a 21. század ellenére is jelen lehet ez


Izgalmas mindenesetre

2011. máj. 3. 17:14
 8/18 A kérdező kommentje:

A férj tegyük fel tehette élvezetből és kóros elmeállapotára hivatkozva

Viszont a külvilág ebből mit sem sejt :)

2011. máj. 3. 17:16
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Dexternek pl. simán elnézném :)
2011. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Én biztos hogy megilyednék,és nem tudnék mellette többé meglenni.

Megfognám a gyereket és elmennék.Nem hiszem hogy van erre mentség(mármint ha nem önvédelem).

Hiába probálnám megérteni,elaludni biztos soha többet nem tudnék úgy hogy ő mellettem fekszik:S

2011. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!