Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi tart egy nőt a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tart egy nőt a férje mellett azok után, hogy a férj megverte?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm és annak férjéről van szó. A barátnőm 24 éves, 16 évesen egy buliban voltunk, és ott megismerkedett egy sráccal. Azóta együtt vannak, 2 éve összeházasodtak, és most a barátnőm terhes. A férje viszont teljesen bekattant. Tegnap éjjel , kb fél 12 lehetett, barátnőm csönget a kapuban. Kimentem hozzá, megkért, hogy nálunk aludhasson az éjjel. Sötét volt, így nem igazán láttam őt, viszont tudtam, hogy baj van. Egy az, hogy mi másért keresett volna meg ilyen későn, másik meg, hogy remegett a hangja. Amikor bementünk a lakásba, és a lámpafénynél ránéztem még a vér is meghűlt bennem. Össze vissza volt verve. Leültettem szépen és megkértem, hogy mondjon el mindent. Röviden annyi a dolog, hogy a férje nem hiszi el, hogy a gyerek tőle van...Én még most sem tértem magamhoz. Egy kívülről idilli kapcsolat és házasság....nem is értem. Barátnőm megesküdött rá, hogy a gyerek a férjétől van. De még ha nem is tőle lenne, így megverni egy nőt, undorító. És ez a bolond lány nem akarja sem feljelenteni, sem elhagyni. Én ezt nem értem. Hiába mondok neki bármit, egyszerűen meggyőzhetetlen. Valaki magyarázza el nekem, hogy ez miért van. Miért nem lépnek ilyenkor a nők? Segíteni én nem tudok neki, amíg ezzel az állattal van.

2012. dec. 9. 21:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
72%
Terhesen megverte? Nem értem én sem az ilyen nőket? De ismerek én is ilyeneket, valahol belül élvezik a mártír szerepet. Ennyire szerelmes egy ép gondolkodású nő nem lehet!
2012. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Én már arra is gondoltam, hogy a férfi megfenyegette..
2012. dec. 9. 21:17
 3/69 anonim ***** válasza:
87%

Ha ez így van Te is feljelentheted sztem a pasit. Névtelenül is akár! Én lehet ki is hívtam volna a rendőröket! Mondd meg a barátnődnek sürgősen hagyja el, ha szereti a gyereket akit a szíve alatt hord! Ha egy kisbabát vagy kisgyereket így elver, lehet bele is hal szegény. Mondd ezt el neki! Rémiszd meg a lányt, de nagyon, h eszébe se jusson visszamenni hozzá!


Amúgy itt volt egy fószer aki verte a feleségét, belehalt a bántalmazásba. Képzeld, ha ez egy gyerekkel történik!

2012. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
100%
A neten megtalálod a Miért marad? c. könyvet ennek okairól.
2012. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
Úr Isten, ha hallottátok volna miket mondtam én neki tegnap. A feljelentésen én is gondolkodtam, de nem lesz gond, hogy a barátnőm a férje mellett fog állni? Én csak megteszem a feljelentést, és a többit már intézi a rendőrség? Látlelet meg ilyesmi?
2012. dec. 9. 21:21
 6/69 anonim ***** válasza:
87%

"Miért nem lépnek ilyenkor a nők? Segíteni én nem tudok neki, amíg ezzel az állattal van."


Az, hogy Hozzád kéredzkedett, arra utal, hogy nincs hol aludnia.

Például felajánlottad neki, hogy lakhat Nálad, ha elválik?...

Mert szerintem a fő ok a gazdasági függés a férfitól ilyen esetekben.

2012. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
Természetesen, férjemmel is beszéltem, ő is azt mondta, hogy mindenféleképp ide kell költöznie. De nem akar.
2012. dec. 9. 21:23
 8/69 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon rendes család vagytok akkor a pároddal. De kitartok a véleményem mellett. Feljelentés és rémtörténetek mesélése nonstop! Már csak a gyerekéért sem szabadna vele maradni! Ilyen életet akar a gyerekének?
2012. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
86%

Hiába teszel feljelentést, ha ő nem akarja otthagyni a férfit. Ilyen esetben a rendőrség sem tud tenni semmit. Csak annyit tehetsz, hogy folyamatosan győzködöd, hogy hagyja el a férfit.

Az én egyik barátnőm ugyanezt csinálta. A vőlegénye úgy megverte, hogy ki kellett venni lépét. Két hónap múlva hozzá ment feleségül. Pedig lett volna hová mennie, a családja folyamatosan próbálta észhez téríteni, de nem hallgatott rájuk. Ma is együtt élnek, van két gyerekük, a barátnőm pár havonta a kórházban köt ki. Nem hajlandó lépni.

2012. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
87%

Ha igaz, amit a 9-es ír, hogy idáig is fajulhat a dolog, akkor viszont ez nem magánügy! A bántalmazás egyébként is közügy, mert nem az a vétek, hogy a nő mit visel el, hanem hogy van egy ilyen hajlamú férfi szabadon a társadalomban, suttyomban! Tehát potenciális veszélyforrás mindannyiunk számára.

De ha valaki ezt az életet választja, akkor egy gyerek számára is ezt a veszélyes környezetet választja, és ehhez már nincsen joga! A gyereknek (is) alapvető emberi joga biztonságos környezetben élni!

És máris bántják, pedig még csak a hasban van!

Szerintem hiába nem akar a nő elköltözni, ezt a döntést nem hozhatja meg, ha ez egy másik embert (a babát) is éri. Mert állampolgári és szülői kötelessége a babának megfelelő környezetbe menni! Amennyire csak tőle telik!

2012. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!