Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telt a Karácsony családi...

Hogy telt a Karácsony családi körben?

Figyelt kérdés
Miket csináltatok ? Hógolyózás együtt? Szánkózással egybekötött séta vagy sielés, ahol lehetett? Voltatok esti misén vagy templomban nappal? Csillagszórózás volt? Miket ettetek?
2016. dec. 26. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

misén nem voltam

halat ettem

2016. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Akinek messze van a családja, az tv-zik, halat eszik és netezik. Sok ezer km-re nagyon drága a repülőjegy.
2016. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
58%

Ezek csak a filmekben vannak, vagy nagyon keves csaladban.

Otthon filmeztem, ettem egyedul, amig a csaladtagjaim mashol unnepeltek. :D

2016. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Mi közöd hozzá?
2016. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

24 szar, kb. egymáshoz sem szóltunk, apa egy tetves sms-t nem írt egész nap, pedig a lánya vagyok, a családja - elvileg.


25 jó, egy csomót beszélgettünk.


Ma majdnem hányok, szal szar.


Az egészben a legrosszabb, hogy a párom most CSAK 200km-re van (1000 helyett), mégsem lehettünk együtt már egy hete lassan és még négy napig.

De a jó, hogy dec. végén költözök hozzá... végre.

2016. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Ja, igen, az élet nem amerikai giccs, a családok 90%-ának nyűg és idegeskedés ez az egész.


Hó nincs, tegnap sétáltunk - meg majdnem a nyakamat törtem, mikor elkértem unokaöcsém deszkáját.


Kaják: saláta, húsok, hal, húsleves, halászlé meg sütik.

2016. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk jégeső volt, szóval a szánkózás-hógolyózás kimaradt, amúgy hógolyozni szoktunk, ami nagyon muris, mert a kutyánk előszeretettel ugrik fel érte, és ha sikerül elmarnia, akkor megpróbálja bezabálni, aztán úgy néz ki a végén, mint aki fejest ugrott a kokainba :D


A család nagyon messze van, Skypeon beszélgettünk kicsit esténként, de az nem az igazi. Mivel mindkettőnk anyja távol volt, ezért nem kellett tradicionális karácsonyi menühöz ragaszkodni, szóval egyszerűen mindkettőnk kedvenc ételét ettünk, egyik nap egyiket, másnap a másikat. Beiglit azért sütöttem, mert azt szeretjünk, meg mert így kicsit otthonosabb volt itt külföldön. Őszintén irigylek mindenkit, aki itt szenved, hogy milyen unalmas volt a családi karácsony. Külföldön, kettesben még sokkal-sokkal rosszabb, mint bármilyen torzsalkodás együtt. Jövőre ha törik, ha szakad, haza fogunk menni, most is csak azért nem, mert nemrég érkeztünk, nem pattoghattunk rögtön a szabadnapok miatt.

2016. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben voltunk a ferjemmel, 25en anyoseknal, 26an mas rokonoknal. Ettunk, filmeztunk, setaltunk, sokat hancuroztunk, kutyankkal jatszottunk, tarsasoztunk, beszelgettunk.
2016. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

24-én én és a férjem átmentünk a szüleimhez. Beszélgettünk, meg segítettünk anyának főzni. Délután jöttek a nagyszüleim, ettünk, ajándékoztunk, beszélgettünk. Este haza mentünk.

25-én férjem családjánál voltunk, program kg. ugyanez, beszélgetés, evés, ajándékozás. Este megint haza.

Hógolyózni, szánkózni nem szoktunk, felnőtt ember mindenki, férjem családjában vannak csak gyerekek, de ők meg eljátszanak egymással. Meg nem is nagyon volt idén hó, csak valami nagyon minimális. Én amúgy is utálom a havat meg a hideget, hógolyózni utoljára talán gimiben hógolyóztam, szánkózni meg életemben egyszer szánkóztam, az sem tetszett, síelés szintén ez, csak azt még pénz pazarlásnak is tartom. Sétálni nem esik jól ilyen hidegben. Templom, mise sem volt, senki nem vallásos a családban. Igazából nekem furcsa ez a karácsonykor menjünk valahova dolog, mi ilyenkor mindig otthon voltunk, a családon van a hangsúly, nem azon, hogy bárhova is menjünk. Csillagszórózás férjeméknél volt a gyerekek miatt, nálunk nem, mert nagyon büdös, és apám feje megfájdul tőle. A szokásos karácsonyi kajákat ettük, töltött káposzta, beigli minden mennyiségben. Tegnap már nagyon untam, és fellázadtam, pizzát rendeltem.

2016. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a hollywoodi "csillogó-villogó nagy házban körülüli a nagy család a dúsan megterített asztalt" az amerikai felső tízezerre jellemző! Sokan azt hiszik, ilyennek kell lennie. Akinek a párja, egyedüli rokonai, egész családja külföldön van, azoknak marad a magányos karácsony, nettel, tv-vel, kis főzéssel, olvasással stb. És a Skype.
2016. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!