Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan telt az új év első...

Hogyan telt az új év első napja családi körben?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok ? Volt valami vigalom?
2016. jan. 1. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egész nap punnyadtunk.Hárman vagyunk,a hat éves fiam,az apja és én.Hajnal egy órakor jöttünk haza barátoktól.Nyolcig aludtunk.Délelőtt filmeztünk,aztán ebéd,utána meg egy nagy alvás.nemrég keltünk fel.Én indulok dolgozni,a fiúk folytatják a punnyadást
2016. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem családi körben. A férjem dolgozik, a fiunk a mamánál tölti a téli szünetet.

Takarítottam, és varrtam ma. Végre volt időm elővenni a varrógépet.

Holnap megyünk a fiunkért, vasárnap vendégek, hétfőn kezdődik újra a munka.

2016. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Itthon tévézünk.
2016. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még javában tart, de eddig jól. Filmeket nézünk, eszünk.
2016. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagy unalomban,semmit tevesben. Fel 2-ig aludtam, 2-tol 4-ig folyamatosan ettem valamit :D es ezen kivul semmi,en varom mar ,hogy nyitva legyenek az uzletek es megint elkezdodjon a rendes elet :)! Csalad tobbi tagja se csinalt tobbet, tvt neztek...es neked ,hogy telik az elso nap? :)
2016. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8 után keltem, erre sok hete nem volt példa, igaz, ilyen korán nem is feküdtem le vagy fél éve (1 körül a szokásos fél 4, 4 helyett). Barkácsoltunk, a párom lencsét főzött, én a házi majdnem paleo sportszelet 2 újabb verzióját készítettem el az elfogyott helyett (az utolsó már paleo, ami nem fontos, de határozottan ketogén is :)), s kimentünk egy nagy sétára a hóesésben, jó darabig a macskák is jöttek.
2016. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kellemes pihivel:)

Hagyományos ünnepi ebéd volt, különben pihi és pihi és pihi:))

2016. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem lennék mocskos módon megfázva, akkor tök jó lett volna. Tegnap itthon voltunk hármasban a férjemmel és a kisfiunkkal, bár amúgy mehettünk volna szórakozni is, mert simán bevállalta volna anyukám, de mivel 32 hetes terhes vagyok, itthon maradtunk (nem beszélve a fent említett megfázásomról, ami tegnap is megvolt már). Éjfél után el is aludtam, úgyhogy nem keltem nagyon fáradtan. Délelőtt leginkább heverésztem, próbáltam némi életet verni magamba, utána anyukámhoz mentünk ebédelni, már évek óta nála ebédelünk újév napján, aztán egy csomót kártyáztunk, meg jókat nevettünk, szóval nagyon jól szórakoztunk, tényleg csak ez a hülye megfázás volt a bajom, alig kapok levegőt, és égnek a szemeim is, hulla vagyok, de anyukám lencsegulyását vétek lett volna kihagyni, játszani meg mindannyian nagyon szeretünk, úgyhogy nem akartam itthon maradni.


Összességében jól telt az év első napja, de voltam már jobb formában is.

2016. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tegnap este a másfél évesem lehányta az apját, és belázasodott. Nekem hetek óta fáj a fogam, ki kell műtettni, de csak februárra kaptam időpontot, szóval fájni is fog még egy darabig. Ma már nem hatottak a fájdalomcsillapítók, és csillagokat látok sajnos, szóval elég vacak szilveszterem, és vacak elsejém van. De lesz ez még jobb is.
2016. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2016. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!