Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a gyerekvállalási témáról? 24N

Figyelt kérdés

Párom (26) szülei célzásokat tesznek nyíltan hogy mire várunk már... :) 4 éve vagyunk együtt, ebből 2 éve együtt élünk egy albérletben.

Félretenni gyakorlatilag lehetetlen, nem dúskálunk magas fizetésekben. Örülünk, ha magunkat eltartjuk, nem még hogy pluszba egy gyerek is legyen ráadásul egy albérletbe vállalni... nem tartom jó ötletnek az egészet.

Meg 2 éve lakom külön így szüleimtől is és egyelőre élvezem a szabadságot, az önállóságot. Itt most nem bulikra kell gondolni mert ritkán járunk el és az se kimondottan buli, hanem arra gondolok, hogy jó tapasztalgatni az önállóságot.

Nem érzem hogy gyerekre lenne szükségem még.

Meg ugye amit az elején írtam, albérlet, kevés pénz. Butaságnak tartom.

Ti hogy vagytok ezzel? :)


2016. dec. 27. 12:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tett megjegyzést nagyanyám, hogy de szeretne dédit (mert szeret rivalizálni és másnak van a faluban) én meg mondtam, hogy nem fenyeget ilyen veszély. Azért, hogy kitehesse az ablakba, hogy jajj van dédunoka azért nem kell gyerek. És ez akkor is így van, ha szülők rinyálnak. 25f
2016. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Egy nő csak úgy vállaljon gyereket, hogy ha a férfi lelép (mert sajnos minden második lelép), egyedül is el tudja tartani.
2016. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hogy hogy vagyok vele? 40 vagyok, régesrég együtt a párommal, lelkileg nem vagyok kész és nincs is pénzem. Nyilván várok még (bár már nincs sok időm. de max. nem lesz gyermekem).

Ne törődjetek vele, ki mit mond, max. ha nincs más téma, akkor nem mentek az adott emberekhez. Engem is irritálna, ha macerálnának, bár a ti korotokban nem is érteném, no meg máskor sem. Ez személyes ügy, senkinek semmi köze hozzá.

2016. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
4 év 8 hónapja vagyok a pasimmal nem élünk együtt én 27(N) ő 33 (F) és nem merült fel a gyerek köztünk abszolult .Mindenki akkor vállaljon amikor van hova szülnie és tisztességesen fel tudja nevelni. Nekem csak 1-2 idióta célozgat,hogy ennyi idősen már volt 1-2 gyereke aztán hogy őszinte legyen engem nem érdekel...én jobban tudom hogy mikor ha egyáltalán akarok. Másnak meg nem akarok megfelelni
2016. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%

"Te minden második férfival összeházasodtál már a földön? Jó nagy ribi lehetsz.... :)"


Statisztika. Minden második házasság válással végződik. Olvass utána, te... :)

2016. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok választ! :)
2016. dec. 27. 20:20
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

"Egy nő csak úgy vállaljon gyereket, hogy ha a férfi lelép (mert sajnos minden második lelép), egyedül is el tudja tartani."

Ennyi erővel senki ne szaporodjon, mert mi lesz a gyerekkel, ha például a szülőket elüti egy busz. Mi ez az ostoba feminista szöveg ? Egy nő is ugyanúgy leléphet. Nem egyet ismerek, aki elhagyta egy új farokért a férjét és a gyereket. Egyikük a néhány hónapos babát. Nem minden férfi szemét disznó és nem feltétlenül csak az ő hibája a válás. Nagyon sok magyar nő pocsék feleség, tiszteletlen meny, ráadásul gyereket megneveleni nem tudó anya. Nem is csodálom, hogy elhagyja a férfi. Normális nő mellett kitartanak általában. Rokonságban 20-50 éves házasságok vannak. Szüleim is sok éve boldog pár.

2016. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyi erővel senki ne szaporodjon"


De, szaporodjon az, aki megfelelő értelmi, érzelmi, és anyagi szinten van. Azt meg nem adják ingyen, tenni kell érte, amit ugye a magyar nem szeret.


"szülőket elüti egy busz"


Remélem nem kell elmagyaráznom, hogy miért van több esély a válásra, mint a buszbalesetre.


"Egy nő is ugyanúgy leléphet."


Tök jogos. De a gyerek az esetek nagy részében vele marad.


"Normális nő mellett kitartanak általában."


Hálistennek ismered az összes normális nőt.


"Rokonságban 20-50 éves házasságok vannak. Szüleim is sok éve boldog pár."


Adataid nem relevánsak, mivel 10 millió emberből talán ha 20 párt tudsz csak felhozni példának. Ráadásul nem is saját tapasztalat, csak amit kívülről látsz. 40-50 éve házas valaki, hű. Tudod, régen szégyen volt a válás, de hát minek is váltak volna el, hiszen már a házasság is csak rájuk volt erőltetve. A szülők választottak párt a gyereküknek, aztán persze összeszoktak, összetartja őket a közös múlt...de hogy boldogok-e...Meglepődnél.

2016. dec. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Azért azon én is csodálkozom, hogy 4 év együttlét után, sőt 2 év együttlakás megbizonyosodás után még nem jutott eszetekbe, hogy gyerekekkel kerekebb lenne a világ.


Mit csináltok együtt, mennyi időt töltetek egyáltalán együtt. "tapasztalgatni az önállóságot". Lehet, hogy nem másról van szó, csak még föl sem nőtetek. Van, aki soha nem nő föl, nem baj az. De kár az anyagiakra, a körülményekre fogni.


Valószínűleg nem ez a ,,párod" lesz a gyerekeid apja.

2016. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Te nem olvasol utolsó, csak ontod magaból az ostobaságot? Épp megélnek, akkor mire fel szüljön a csaj te bánat? Etetik meg ruházzák a gyereket szeretetből? Minden egyébre meg a szél hordja össze a pénzt?
2016. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!