Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet becézni a Nimródo...

Hogyan lehet becézni a Nimródot és a Hunort?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 16:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
szia! az én kisfiam Nimród, és mi Nimónak hívjuk. a férjem ragaszkodott hozzá, én meg elfogadtam. sokan dícsérik hogy szép név, így már nekem is egyre jobban tetszik. meghát a név nekem már egybeforrt azzal a kis emberrel, aki az életemet jelenti. de a Hunor is tetszett nekem mindig.
2010. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
91%

Engem is Hunornak hívnak!:D

Huninak szoktak becézni.. engem senki nem csúfol és imádom ezt a nevet;):D

2010. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

21:24

21:25

:)))

2010. máj. 3. 21:30
 14/29 anonim ***** válasza:
11%

Idióták! Egy percig sem mondtam, hogy MINDENKI politikai alapon ad nevet a gyerekének. Szövegértés az nuku, de az "ezért tart itt az ország" szlogen nagyon megy. Az ország azért tart itt, mert ennyi olvasási nehézséggel küzdő egyén tenyészik errefelé.

Én annyit mondtam, hogy létezik egy olyan csoport, amelyik a politikai hozzáállását emígy is kinyilvánítja, és hogy ezen csoport miatt azon többiek is gúny tárgyai lesznek, akik csak tetszésből adnak ilyen nevet.

2010. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

22:22

ne idiótázgassál amíg hozzád se szólt senki egy rossz szót se. úgy vélem az a "Köszönöm Magyaroroszág, hogy idáig jutottál" (amely hozzászólással amúgy teljesen egyetértek) nem neked szólt, hanem általánosságban írta a kedves válaszoló.

ezen tények fényében úgy tűnik irányt vált a mi és a te intelligenciaszintünkről valamint szövegértési képességünkről alkotott elképzelésed :D

2010. máj. 4. 11:36
 16/29 anonim ***** válasza:
20%

Engem szólított meg, ha nem látnád. Én írtam azt a bejegyzést, amit konkrétan meg is említ azaz akinek válaszol, mint "Ma 19:03", azaz már tegnap 19:03.


Az intelligenciaszintemet meg kösz hogy megítéled, igazából mivel semmi alapod hozzá, betudom az irigyek és vesztesek fröcsögésének, de felőlem találkozhatunk egy IQ teszt társaságában is.

2010. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

11:41

most már elég lesz, köszönjük, pihenj. (:

2010. máj. 4. 11:58
 18/29 anonim ***** válasza:
35%

Ezt lefordítom magyarra:

"Ni csak, igaza van, de el nem ismerném, inkább beszólok még egyet." Ugye így értetted?

2010. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

12:31

úgy értettem, ahogy írtam. csak nem szövegértési problémákkal küzdesz??:D annyira jó hogy még a normális kérdésekből is ilyen szánalmas nyálverést tudnak egyesek csinálni.

persze hogy a te kommentedről jutott eszébe a fentebb említett válaszolónak a hozzászólása. de az a mondat, amit ki is emeltem, nem neked szólt, hanem általánosságban írta, mivel sajnos nem te vagy az egyetlen ilyen hülye felfogású ember az országban.

azért köszönöm a hozzászólásaidat.

2010. máj. 4. 12:41
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Én már hallottam olyat,hogy valaki Huncsinak becézte, a Hunor nevű kisfiát. :)
2010. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!