Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék én? Anyukám...

Mit tehetnék én? Anyukám idegileg összeroppan ha így megy tovább! Hogyan segíthetnék? 3 tagú család vagyunk.

Figyelt kérdés
Egy rokonunk kórházban van folyamatossan épül le, anyum minden nap megy be hozzá munka után, 5kor végez a munkahelyén. Hazaér elkezd főzni következő napra, takarít, pakol, mivel van egy kislánytesóm akit teljessen hidegen hagynak a dolgok, és nem érdekli, hogy anyu megszakad a munkába, én segítek, mindig takarítok, renddel próbálom várni mire hazaér, de tesóm mindig szétrámolja a cuccait, meg piszkos cipővel fukozik a házban. Nem partner abba hogy segítsünk anyunak. Már éjszakánként aludni sem tud, fentvan egész éjjel. Nem tudja kipihenni magát. Látszik rajta, hogy nagyon rosszul érzi magát! Mit tegyek? Segítsetek. L/13
2010. máj. 3. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát sürgősen beszéld meg a húgoddla,hoyg rtse meg,már végre,hogy anyukátok milyen helyzetben van,nagyon jó,hogy ennyit segítesz anyukádnak.ha a húgod nem fogad szót neked,akkor ígérj neki valamit :)
2010. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a kistestvéred?
2010. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést a helyesírási hibákért!! első válaszoló
2010. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
apukád nem él veletek?? tőle is kérhetsz segítséget,ha olyan a viszonyotok :) első válaszoló voltam
2010. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat. :)

Húgom 7 éves, eléggé akaratos, makacs kislány. Nemtudom mi lesz így vele, de valamit ki kell találnom.

Apu nagyon régen ment el. Még én sem emlékszek rá. :(

2010. máj. 3. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:

nah ja egy 7 éves kislány futkározik..

hiába is mondanád neki hogy nyugi van nem értené meg..túl fiatal..

de mondd azt neki hogy anyu nem érzi jól magát úgy hogy ne csinálj kupit..:]

mert fáradt és nincs ereje mindig rended csinálni..

vagy foglalkoztasd valamivel..míg nincs otthon anyukád..:D

akkor majd elfárad a lány..:D

2010. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

:(

Hát én is csak azt tudom mondani, hogy ajánlj valamit a hugodnak cserébe. Drukkolok neked:)

2010. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!