Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megőrült, segítség?

Anyám megőrült, segítség?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Anyám megőrült! Nem ilyen szokásos tini-problémák miatt gondolom ezt(nem ilyen miatt, hogy nem enged bulizni vagy ilyesmi) De szerintem teljesen elborult az agya, amikor apám velünk lakott sok veszeedés, ordítozás volt, nagyon durva veszekedések minden nap. Én is teljesen kikészültem és mikor végre nagy nehezen elköltözött.Tlán emiatt lett ilyen mint most, alig telik el nap mikor nem ordítozik. Amikor nagyon igyekszem kedves lenni akkor is ordibálás lesz belőle. Most meg odáig fajult a helyzet, hogy lehúzza a dolgainkat a vécén(pedig nem bántottam meg erősen semmivel)és ásványvízet és egyéb italokat öntöget ki annyitól ha kicsit is kifogásolom amit mondott vagy tett. Most is beordibált hozzám valamit. És minden nap ez van. Nem tudom már mit tegyek és bocsi, hogy ilyen kérdést teszek fel, de mit tegyek? Próbáltam beszélni vele, de akkor is őrülnt módjára viselkedik. Szeretem őt, segítsetek, hogy mit tegyek!!!
2010. máj. 3. 20:44
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
És az a legrosszabb, hogy nehezen tudnám megbeszélni bárkivel, mivel sokat öltözködtünk minden rokon az ország másik felén él. Telefonon keresztül pedig nehéz orvosolni a problémákat. És a nagymamám pedig nem az országban tartózkodik. A barátnői pedig messze vannak, az ittenieket meg nem is nagyon ismerem és nem is nagyon vannak. mivel nemrég költöztünk ide.
2010. máj. 3. 21:09
 12/24 anonim ***** válasza:
77%

Azt gondoltam van tesód, merthogy azt írtad: "lehúzza a dolgainkat". A sajátját is??

Szokott alkoholt inni Anyukád? Hány éves vagy?

2010. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Sose iszik, egy évben maximum egyszer szilveszterkor. Tehát ehhez nem lehet köze. Ha úgy van a sajátját is képpes lehúzni, egyszer amikor egy cicát ábrázoló felsőben volt és azt mondtam, hogy milyen szép a kis minta, ő meg szétvágta. Nem kedvességből,puszta idegből.
2010. máj. 3. 21:13
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy?
2010. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Apukáddal tartod a kapcsolatot?

Ha Anyukád így egymagában is ordítozós, lehet, hogy nem is Apukád miatt voltak az állandó veszekedések. Az már erős személyiségzavarra utal, ha valaki a saját ruháját is szétvagdossa. Ha nincs más lehetőség, akkor az iskolában kell szólnod minél előbb.

2010. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%

Apukád segíthet csak...Vagy hívj fel egy pszihológust...

Mindenképp beszélj egy felnőttel!

2010. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%
Hogy-hogy nem apuddal élsz? Nála tuti jobb dolgod lenne. :)
2010. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Apa még hülyébb, ő sose figyelt rám ,mindig kiabált(még többet mint anya) 13 vagyok.
2010. máj. 4. 17:36
 20/24 anonim ***** válasza:
én nem tudom mi van már, lehet örököltem anyám betegségét és ebből adódnak ezek a rögeszmék ellene...? könnyebb lenne, ha apám is itt lenne.
2010. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!