Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megőrült, segítség?

Anyám megőrült, segítség?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Anyám megőrült! Nem ilyen szokásos tini-problémák miatt gondolom ezt(nem ilyen miatt, hogy nem enged bulizni vagy ilyesmi) De szerintem teljesen elborult az agya, amikor apám velünk lakott sok veszeedés, ordítozás volt, nagyon durva veszekedések minden nap. Én is teljesen kikészültem és mikor végre nagy nehezen elköltözött.Tlán emiatt lett ilyen mint most, alig telik el nap mikor nem ordítozik. Amikor nagyon igyekszem kedves lenni akkor is ordibálás lesz belőle. Most meg odáig fajult a helyzet, hogy lehúzza a dolgainkat a vécén(pedig nem bántottam meg erősen semmivel)és ásványvízet és egyéb italokat öntöget ki annyitól ha kicsit is kifogásolom amit mondott vagy tett. Most is beordibált hozzám valamit. És minden nap ez van. Nem tudom már mit tegyek és bocsi, hogy ilyen kérdést teszek fel, de mit tegyek? Próbáltam beszélni vele, de akkor is őrülnt módjára viselkedik. Szeretem őt, segítsetek, hogy mit tegyek!!!
2010. máj. 3. 20:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Fordulj a nevelési tanácsadóhoz, ha ők nem tudnak segiteni értesitik a családvédelmiseket.

Esetleg próbálj koliba költözni, mond meg anyúdnak hogy neki is könyebb lenne így.

Legrosszabb esetben kerüld járj sportolni, szakkörökre és ne reagálj a rohamaira.

2010. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
2010. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon sok hasznos tanácsot kaptál, én is azt tudom csak javasolni, hogy kérd a felnőttek segitségét, de elsősorban a házi orvoshoz menj el tanácsért, ő biztosan segit neked a megoldásban.
2010. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Az én anyám is ilyen.. ennyire azért nem fajul el a dolog de ahogy látom más csálok édesanyját teljesen lelombozódik bennem az a tudat hogy lehet normális gyerekkorom.. ha segítek valakinek azzal jön miért kell mindig segítened? ha neki segítek azzal hogy inkább tanuljál ha tanulok és ő nem látja akkor már megint nem tanultam semmit.. ma is tesóm eljött ráült a bicómra olajos lett üvölt hogy minek kell odateni..-.-" mondtam tesomnak ne üvöltsél nem kell ráülni.. erre anyám valami olyasmit vágott a fejemhez hogy a "fene vinne el hogy megdöglenél.." és akkor rákérdeztem hogy meg akarsz ölni? a válasz igen. mert még tesódat is elüldözöd...


Egy cipőben utazunk, ezt azért írtam lásd nem te vagy így nekem is elég rossz és én is próbáltam minden hogy szépen, kiabálva, visszaélni az ilyen mondataival amit ma is mondott semmi:S talán egyszer megjön az esze..Sok sikert;)

és esetleg ha van valami fejlemény írj privátot már tapasztalt vagyok ilyenekben.. :S:S Üdv 16/F

2010. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!