Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi nőgyülölő,...

Miért van annyi nőgyülölő, hímsovniszta férfi Magyarországon?

Figyelt kérdés

Én is férfiból vagyok, mégsem értem meg a saját nemem.

Édesanyám nevelt minket, gürcölt éjjel-nappal-három gyereket kellett eltartania, mivel apám alkoholista volt, és sz@rt a családra, nem dolgozott, külön is élt tőlünk. És ez tendencia az ismerőseim között! Szinte mindegyik barátomnak alkoholista, vagy munkanélküli az apja, az anyjuknak köszönhetnek mindent...és mégis nők "lekrvázása" az náluk is megy, holott mindegyiknek dolgozik a barátnője!

Én mindig tiszteltem a barátnőimet, édesanyámat, lehet velem van a baj, de néha annyira feldühít a "haverok" hozzáállása!


21/F


2010. máj. 4. 22:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Lógj együtt másokkal. Rossz társaságba keveredtél.
2010. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Sztem nem kell általánositani,inkább mondjuk úgy,hogy vannak ilyen emberek is... Én tisztelem a nőket,és nem is nézem el őket soha MERT ők nők! 29F
2010. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%

teljesen igazad van...és ez nem csak a férfiaknál van így...vicces de már sok unintelligens ,,nő" is mocskolódva beszél a saját neméről...igazából nem újkeletű a probléma...egyszerűen nem becsülik meg az emberek,azt amilyük van.Nem tudom hogy képesen tükörbe nézni,miután leócsároltál pl:a saját a anyjukt,vagy bnőjüket..tiszta szégyenek ezek az emberek...

18/L

2010. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Magyarország egész európában a legkonzervatívabb társadalmi berendezkedésű és gondolkodásmódú ország. Ez tény. Itt középkor van Nyugat-Európához képest a nőkérdés terén. A magyar férfiak 40%-a, a nők 29%-a szerint a nőnek otthon a helye, és a dolga az, hogy gyereket neveljen. és kiszolgálja a férjét. A szomorú az, hogy a nők egy része maga sem nagyon vágyik arra, hogy megváltozzon a helyzet, így maguk gerjesztik a hímsovinizmust.


Én nő vagyok, az én apám is ilyen volt, mint a Kérdezőé, és egyszer majdnem én is ilyen férjet választottam. Szerencsére az első pofontól észhez tértem, és egy olyan férfihoz mentem hozzá, aki tényleg tiszteli a nőket.

2010. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
*amiük (mielőtt belekötnének,fáradt vagyok :D)
2010. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
Jó lenne ha én is találkozhatnék ilyen férfival, sajnos az enyém úgy tisztel, hogy hogy meg ver és nem lehet véleményem, de akkor ezek szerint vannak kivételek, csak engem kerültek el vagy én őket:(
2010. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

ja és más nőket meg úgy tiszteli meg, hogy kedves és meg értő., és állítólag azért van ez mert engem szeret és ehet önmaga.

az előző voltam

2010. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom a kérdező nem akart általánosítani, csak így sikerült kifejeznie magát:)

Svédországban éltem 8 évig, és ott pl munkahelyet keresve sem éreztem semmyilen megkülönböztetést. Visszatérve Magyarországon viszont mindegyik helyen rákérdeztek- a referenciámat kb. mellőzve-, hogy mikor akarok szülni, ó biztosan mostanában, kb. ez. hiába bizonygattam, hogy nem akarok gyereket-nem is lehet, mivel meddő vagyok.

ennyi.

2010. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

"*amiük (mielőtt belekötnének,fáradt vagyok :D)"


Még pontosabban "amijük" van...!;):D

2010. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Tévedésbe ne essünk, az egyik előző válaszolónál volt a pont! Nem csak bizonyos férfiak, nők is így vélekednek saját nemükről.

És én is találkoztam már ostoba, pénzéhes lányokkal, van egy-pár belőlük, de kikerülöm őket és mindig sikerül normális barátnőket választani.

Egyik válaszoló, akit ver a barátja: miért nem hagyod ott:S Lehet úgy is férfiként élni, hogy tisztelem a másik nemet-főleg nem emelek rá kezet.

2010. máj. 4. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!