Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi nőgyülölő,...

Miért van annyi nőgyülölő, hímsovniszta férfi Magyarországon?

Figyelt kérdés

Én is férfiból vagyok, mégsem értem meg a saját nemem.

Édesanyám nevelt minket, gürcölt éjjel-nappal-három gyereket kellett eltartania, mivel apám alkoholista volt, és sz@rt a családra, nem dolgozott, külön is élt tőlünk. És ez tendencia az ismerőseim között! Szinte mindegyik barátomnak alkoholista, vagy munkanélküli az apja, az anyjuknak köszönhetnek mindent...és mégis nők "lekrvázása" az náluk is megy, holott mindegyiknek dolgozik a barátnője!

Én mindig tiszteltem a barátnőimet, édesanyámat, lehet velem van a baj, de néha annyira feldühít a "haverok" hozzáállása!


21/F


2010. máj. 4. 22:43
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Hát igen- eddig mondjuk kb. hidegen hagyott a "poénkodásuk", de az egyikük tett egy megjegyzést a barátnőmre-aki épp nem tartózkodott ott- és kissé kiborultam, realizálódott bennem, hogy léynegében ebből áll a poéntáruk-másokon (nők, homoszexuálisok, más bőrszín, stb) való hőbörgés.

Higadtan lehet a legjobban érvelni, ez igaz:) CSak sajnos akkor newm így gondoltam.

2010. máj. 4. 23:37
 22/30 anonim ***** válasza:
59%

Álljon meg menet:D

Tinik között meg pont az van, hogy a lányok agresszívabbak, támadnak egyből, lenézik a fiúkat.

16/F

2010. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem ez a lényeg, hanem az, hogy szembe mertél menni a társaság egyhangú véleményével, és kiálltál a saját véleményed mellett. Kevés fiatal srác teszi ezt meg, légy büszke magadra. Minél több ilyenen esel át, annál nyugodtabb és nyugodtabb leszel. De akkor se legyen lelkiismeret-furdallásod, ha egyszer-egyszer felidegesíted magad, és indulatból válaszolsz, még mindig 1000-szer jobb, mintha nem tennél semmit vagy bólogatnál. Most gondolj bele, ha neked férfiként és nem érintettként ennyire szar volt ezt hallgatnod, mennyire szar egy nőnek, hogy nap mint nap ilyen "poénokkal" kell szembesülnie. Mert tényleg így van. Sokszor megdöbbenek, mert még magukat intelligensnek, kulturáltnak tartó férfiak is megengedik ezt maguknak, akiktől abszolút nem várná az ember. Mondjuk párat már azt hiszem sikerült jó útra terelnem. Szóval szerintem maradj mindenképp ilyen, mert a világnak nagy szüksége van az ilyen emberekre, mint te, sajnos minden tele van szemlesütő idiótákkal. Sikerült egyébként meggyőznöd valakit?


29/n

2010. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

16 éves fiú, ez új :o

Szóval azt mondod, hogy a korosztályod fiútagjai nem krvázzák le a nőket? :o

Olvasgattad már a szex-szerelem c. fantasztikus iq-light rovatot itt a gyakorin? :D Ott minden kb. 2. kérdésre ilyen válasz jön, és a nagy részét ezeknek tizenévesek írják.


29/n

2010. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Jó ezt olvasni, hogy egyes társaságokban egy szintre küldik a nőket a melegekkel és a más bőrszínüekkel. Ezalatt nem azt érteném, hogy homofób és rasszista lennék, csak az alapvető sztereotípiák sem a melegekkel sem a más bőrszínüekkel nem toleránsak. Így számomra az következik belőle, hogy velünk sem azok. Mondhatom szép.

Néhány embernél ennyi erővel akár az állatok szintjén is mozoghatnánk.

Baromira előítéletes ez a világ. Ha sikeres nő vagy, és dolgozol az csak d gással lehet elérni, illetve úgy ha mereven elutasítod a gyerekvállalást. Ha sikeres férfi vagy.......... hát akkor nincs előítélet, mert a férfi okos stb.....

24/N (házas, dolgozó, gyereket nevelő, tanuló) :)

2010. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

23:01

jah tényleg, igazad van, most már tiszta vagyok :D


amúgy érdekesek vtak a kommentek..elég változó az emberek véleménye...

2010. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Na erről tudnék mesélni...Jóatyám elég keményen lenézi a nőket, és ennek ált. hangot is ad. Ha mondjuk tévében néznek vmi műsort, és abban nő politizál, vagy teszem azt a paprika tv-n nő főz, rögötn jön a hőzöngés "jajj mit akar itt ez a pcsa", stb. Anyám meg szolgaian utána furulyázza.

Nővéremnek az egészségére ment ez rá. 13 éves korától hallgatthatta, hogy a nők semmiben nem jók, főképpen az általa választott dolgokban-gyerekkorától festett, rajzolt, tehetséges és kitartó volt.

Volt olyan, hogy egy iskolában a rajztanár csak azért adott neki 4-est, mert nő volt! Holott ő volt a legjobb mind közül és ezt nem elfoglultságból mondom-a leglinkebb srác is 4est kapott!

Aztán volt egy szép idegöszeroppanása, mert apám egyszerűen nem hagyta békén, ha hazajött. Azóta azért kedvesebb vele, de ezt testvérem soha nem felejti el, nem fog rendbejönni. Én fiú vagyok, de felnézek rá, mert végül is elérte, amit akart illusztrátorkodik és képeket fest jó pénzért:) Persze apám szerint ez semmi, de hát kit érdekel.


Ismerősi körömben viszont nincs hímsoviniszta férfi.


22/F

2010. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
11%
A nők csak azt kapják amit megérdemelnek.Igen jól írta itt vki ezt ők provokállják ki.És az igaz hogy szidják a férfiakat kis dolgokért,ők meg nyugodtan félre krhatnak.Ha én egy nőre nem mondok semmi rosszat az már nagy szó.Elösször magukban keressék a hibát,és ne csodálkozzanak ha ennyi soviniszta van.
2011. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Hát, talán ez azért van, mert te rossz családban nevelkedtél: édesanyád egy valóban tiszteletre méltó ember, édesapád meg... hát nemannyira.

De hidd el, ez máshol viszont éppenséggel fordítva van: jó apa mellett van egy rissz-rossz anya.

És hát ebből következik az, hogy általában véve nem a neme alapján determinált, hogy valaki méltó-e a tiszteletre, avagy sem. Abból már sokkal inkább, hogy milyen ember. Illetve, hogy miből(!), mit képes "letenni az asztalra".


És... ha már látom, hogy 21 vagy... egy jó tanács.

A haverjaidnak igaza van: a nők tényleg k.-k. (Már abban az értelemben, hogy szeretik a @-t.) Épp úgy, mint ahogyan minden férfi disznó (mert mi meg a O-t szeretjük). Szóval általában véve(!) egyik nem sem jobb, több, akármibb a másiknál. Külön-külön persze vannak kiemelkedő emberek, de ez nem a nemükből fakad, hanem a "teljesítményükből".

2015. jan. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Majd ha idősebb leszel, és megismered a nőket, te is olyan leszel. Nőgyűlölőzni, hímsovinisztázni meg csak a feministák szoktak. pont azért, mert ők férfigyűlölők, és nősoviniszták.
2015. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!