Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kifog hatni a jovomre az hogy...

Kifog hatni a jovomre az hogy milyen csaladban nottem fel? Vagy ugyanolyanok a lehetosegeim mint barkinek?

Figyelt kérdés

Irtam mar ki egy kerdest a jelenlegi helyzetemmel kapcsolatban, ha kell belinkelem.

Szoval kihathat a jovomre az hogy milyen korulmenyek kozott nottem fel? Vagy ugyanolyan lehetosegeim vannak mint barkinek, munka, parkapcsolat, stb teren?


2017. jan. 13. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég kevés az infó légyszíves linkeld be.
2017. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha hagyod. Ha úgy álssz neki hogy ez úgyse fog sikerülni mert ez történt régen akkor nem fog sikerülni. Ha viszont pozitívan állsz hozzá és azt mondod hogy ez igenis sikerülni fog nem számít hogy milyen családban nőttem fel akkor sikerülni fog. Minden hozzá állás kérdése.
2017. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kihathat. De nem feltétlenül. Legfeljebb többet kell tenned bizonyos dolgok eléréséért.

Én elég rossz körülmények között nőttem fel. És most sokkal jobb életem van, mint amire valaha is gondolni mertem volna.

Sok tanulás és jó munka eredménye. Párkapcsolatokban is igyekeztem, hogy ne a szüleim példáját kövessem.

2017. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2017. jan. 13. 19:32
 5/9 A kérdező kommentje:

En szeretnek minel tobb dolgot elerni az eletben. Szeretnek tovabbtanulni, jo munkat, stb.

De felek, hogy nem leszek ra kepes, es elrontom az eletemet.

2017. jan. 13. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az életedért TE felelsz, csak is Te!

Ki lehet törni ebből az életből, tudom hogy nehéz, de a sok tanulás, munka, kitartás meghozza a gyümölcsét. A lényeg, hogy soha ne add fel! Ha valaki megpróbálni visszahúzni, ne foglalkozz vele, csak menj előre! Azzal foglalkozz, hogy neked mi a jó, nem pedig másnak. Én drukkolok neked,megérdemled.:)

2017. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki táplálja ezt beléd, hogy elrontod az életed?

Szerintem valakitől folyton ezt hallod és ez téged mélyen érint.

Miért rontanád el az életed? Csinálsz valami nagyon gáz dolgot? Drogozol? A testedből élsz?

Bűnözöl? Illegális tevékenységekben veszel részt?

Nyilván nem, mármint ahogy és amiket eddig leírtál. Akkor miért gondolod, hogy elcsesztél bármit is?


Mondok neked valamit. Sok 18-19 éves ember érettségi után azonnal munkát keres és elkezd dolgozni, mert elegük van a szüleikből meg a folytonos papolásból. A munka segít felnőni. Rádöbbent dolgokra. A legtöbb ilyen ember, 25 éves kora előtt elkezd egy főiskolát. Akár fizetősen is ha megteheti, mert olyan a fizetése. Aztán elköltöznek albérletbe és mennek tovább a saját életük és céljaik felé. Sosem késő. Én 26 évesen kezdtem el az alapképzést fizetősen és megcsináltam, 4-es diplomám van. A középiskolában 2-3-as között mozogtam. 30 éves koromra megszerettem a tanulást és jól megy most is.


Nekem szinte ordította az egész családom, hogy nem lesz belőlem semmi, csak egy útszéli. Látták rajtam, hogy ezzel mélyen megbántanak és bántani akartak. Ennyit tudtak.

Tény, hogy 17-19 évesen nem szerettem tanulni, utáltam a sulit is.

Mostanra viszont már mesterképzésre járok egyetemre, családom, saját háztartásom, saját életem van amit nagyon szeretek. A hétköznapokat is. Alig vártam, hogy felnőtt legyek és igen, nem szerettem a gyerekkorom. Minden családban vannak problémák. Vagy hagyod hogy maguk alá temessenek, vagy lerázod magadról és mész tovább a célod felé.


Nem a szüleid, vagy a családod határozzák meg, hogy ki vagy, hanem az hogy TE kinek érzed magad és mi a célod az életben.

De hagyd, hogy azt sugallják neked, hogy nem lesz belőled semmi. Ez egy orbitális hazugság. Bármi lehet belőled, csak tőled függ. Koncentrálj arra mi a célod, erősítsd meg magad és tedd amit tenned kell.

2017. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha hagyod magad. Ne hagyd magad! Sok sikert az életben(hez)!
2017. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanulj ezerrel, menj továbbtanulni messzire, van olcsón koli, korrekt kamattal diákhitel, kezdj minél előbb dolgozni és menekülj. Ha ez nem motivál, akkor semmi nem fog és sírhatsz, hogy milyen szar neked. Ami tény, tényleg szar, de csak te tehetsz ellene.
2017. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!