Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen emberek nem éreznek...

Az ilyen emberek nem éreznek szeretetet vagy legalábbis némi sajnálatot a szüleik iránt?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy léhűtő bátyja. Szülőkkel lakik.

Nem dolgozik, pedig elmúlt harminc éves.

Barátnőm sokat panaszkodik rá, nagyon rossz a viszonyuk, de nemhiába.

minap mesélte, hogy az idős anyja lapátolta el a havat a házuk elől, miután hazajött a munkából. Állítólag veszekedett is a fiával, de az leszarta. Nem értem az ilyen embereket, lehet, hogy a szülő is elcseszte a nevelést, de egy harmincvalahány éves embernek nem sül le a pofájáról a bőr ilyenkor? Barátnőmmel sajnos elég messzire lakunk tőlük, de ha oda utazunk, mindig segítünk, én is a szüleimnek. Ezért is furcsa nekem ez és nem tudom felfogni.



27/F


2017. jan. 15. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Az is lehet, hogy orvosilag még nem diagnosztizált pszichopata személyiségről van szó.
2017. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2017. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van, mert eléggé ráillik pár dolog.

Eleinte normális, csendes embernek tűnt.

Aztán leesett nekem is, hogy valami gáz van vele.

Nem foglalkozik semmivel. Senkivel. A családtagjai kb. kellékek, vagy pénzforrások. De ha mindene megvan, akkor leszarja még azt is, aki segített neki.

egyszer hallottam veszekedni a barátnőmmel, azt hitte nem vagyok ott, hát mit mondjak, nagyon gusztustalan volt. Akkor is azon ment a veszekedés, hogy a bunkója beleevett az anyjuknak készített születésnapi tortába, és még neki állt feljebb. Az állam leesett. Amikor meg hazajött az anya, a csávó ment oda jópofizni.

2017. jan. 15. 15:26
 4/17 A kérdező kommentje:

2.

Áhh, te jó ég, hát ez durva, én biztosan semmilyen élősködőt nem fogok eltartani.

2017. jan. 15. 15:35
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Volt itt egy szomszéd a házban. 45 év körüli, van valami szakmája, de soha életében nem dolgozott egy percet sem. Itt lakott a szüleivel, azok tartották el. Másfél éve meghalt az apja. Örökölt tőle egy szabolcsi nyaralót, eladta pár millióért, másfél év alatt elverte a pénzt. Közben az anyját beadta szociális otthonba, a nyugdíja fele ment az otthonnak, a másik felét felvette. De az nem volt elég a fényűző életre, jöttek a közüzemi tartozások, nekem is tartozott 60 ezer közös költséggel. Aztán jöttek a felszólítások gáz, villany kikapcsolására. Jött hozzám tanácsért, hogy mit tegyen, vegyen fel Providentet? Mondtam neki, hogy inkább egy jó állást kellene találnia.


A vége az lett, hogy az alsó hangon 25 milliós lakást elkótyavetyélte egy kétmilliós vidéki házért, meg néhány millió forintért. Most kapott pár év haladékot, amíg a milliók kitartanak, aztán oda fog jutni, mint ahová most jutott, annyi különbséggel, hogy nem lesz már mása, csak egy eladhatatlan, alacsony értékű vidéki háza.

2017. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!

A barátnőd bátyja egy tipikus szociopata.

Jobb nem lesz, csak rosszabb.

Sürgősen ki kellene dobni, ... de ezt ha eddig nem tették meg, akkor ezentúl sem fogják.

Aztán egy idő után itt fog nyüszíteni a Gyakorin a szüleire, testvérére, - különösen, ha odavisz egy hasonszőrű nőt - és egy pár agyhalott meg majd adja alá a lovat.

2017. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5. Hát ez egyenes út a hajléktalanság felé. Szomorú, de szörnyű is.

6. válaszoló barátnőm szerint az. Nem fogják kidobni nyilván. De már itt is van a gyakorin, lásd a hetes válaszoló.

2017. jan. 15. 16:34
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van a 8-as válaszoddal Kérdező! :D

De megjelentek a lepontozós "menyjelöltek" is! :D

2017. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
80% Hát de nem? Varázsütésre. :)
2017. jan. 15. 16:45
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat.
2017. jan. 15. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!