Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fontosabb neki ezek?...

Miért fontosabb neki ezek? Anyum elkérte az osztálypénzem ami apróba volt, mert h a kaja jegyből nem biztos h vissza adnak -. -"

Figyelt kérdés
És persze mit vette belőle? Bort meg cigit... most miért kell neki ez ?... nem igaz h nem tudná nélkülözni ennyire nem fontos neki a gyereke ? mert jó ha egy hónapba 1-2 alk. h vesz vagy vmi...de ha szűkölködik akk ne nekem a suli rovására menjen,. és persze most lesz tk vásárlás meg lesz két vizsgám ami. össz 3600... most nem értem h miért csinálja...nem akarom ott hagyni a sulit de ha így megy muszály lesz szakmunk.ba menni... _S:S_s
2010. máj. 5. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem menj a gyámügyhöz,vagy kérj meg egy megbízható felnőttet aki tud segíteni.Nem ihat az anyád,főleg nem a te pénzedből.
2010. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek van pénze?Dolgozik?

Az osztálypénz az nem az övé

2010. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy fontosabb, de a függőség az elég komoly dolog
2010. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát igen dolgozik... csak hát nem állunk olyan jól anyagilag... és ez még nem is lenne gond

De ha tudom h nincs pénzem akk azt nem piára meg cigire költöm...mert h akk elvileg fontosabb lenne a gyerekem "jövője" ami ha így megy tovább nem is lesz...

2010. máj. 5. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
szolj olyan felnőttnek akiben megbízol (keresztszülő, nagymama) kérj tőle pénzt és mondd el hogy mi a baj. És apukáddal mivan ha szabadna kérdeznem? ő nem csinál semmit?
2010. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen suliba jársz?
2010. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Miért ha kérek pénzt azt vissza is kéne adni sztem...meg most nem akarom őket se lehúzni mert pl. keresztanyumnak is van gyereke annyi idős mint én (17) mamámnak meg nem akarom a nyugdíját el venni mondjuk ő 7végénte szokott adni zsebpénzt de azt is ha anyum meg van szorulva akk odaadom... apum az meg nem dolgozik még mert nem vették fel de alk. munkát vállal...bátyám az meg most ment el mert neki meg fontosabb h alujon délig dtb..


egyébként ha ti este 10 ig (ugye 2-től) dolgoztok akk nektek van energiátok még netezni meg még nyomni a gépet minimum fél 1ig??... mert sztem nem nagyon,.. na bátyámnak erre is van energiája de nem lényeg :@


am 17 vok és vendéglátós suliba vok ami adna:nyelvi-előkész.(5év) érettségit meg ECDL-t és utánna maradnék 2 évet szakmán (pincér lenne)

2010. máj. 5. 15:20
 8/9 A kérdező kommentje:

egyébként apum is dolgozik mint utóbb kiderült... -.-"

csak ők nem beszélnek most egymásal..hát érdekesen oldják meg... de ink csendbe legyenek mint h ordibáljanak egymással...csak én anyámat nem értem áhh istenem...

komolyan h nagyon idegesítőek a felnőttek...főleg a régiek...

a mostaniaknak leg van egy kis esze de nekik... hát h én nem szólok hozzá.. húú hát én se szólok hozzá mint az ovisak -.- :@:@:@:@

2010. máj. 5. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyan keverednek ide egyre gyakrabban 2010 -es kérdések, ha amúgy senki sem fűz hozzájuk kommentárt? Amúgy kevés a forgalom?
2012. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!