Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy valakit nem...

Hogy lehet, hogy valakit nem tanítottak meg orrot fújni, köhögni rendesen stb? Vagy 40-50 éve nem volt ez divat.

Figyelt kérdés

Anyáról van szó. Ha köhög nem rakja a szája elé a kezét, leköhögi az ételt, amit utána megeszünk. Orrot nem fúj, hanem vagy szippantgat vagy a csapba megy a dolog. Ha tüsszent, akkor sem rakja a szája elé a kezét. Meg hasonló dolgok. Kezet sem mos, wc után sem.

Aztán csodálkozik, hogy állandóan beteg vagyok miatra.

Régen tényleg nem tanították meg erre az embereket?


2017. jan. 19. 14:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
#7-hez még annyi, hogy nem rossz egy másik felnőttet is bele vonni a beszélgetésbe. Mondjuk apukát, vagy anyai nagyszülőt.
2017. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ezt kellene elolvastatnom velük!
2017. jan. 21. 20:07
 13/23 A kérdező kommentje:
2017. jan. 21. 20:07
 14/23 anonim ***** válasza:
9%
Anyukád nem tesz ilyeneket téged ki tanított meg erre??
2017. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Óvoda, iskola, amit láttam a többi embertől, iskolatárstól.

Most már van magamtól is annyi eszem, meg ott a net is, hogy mit kelkene csinálni járvány időszakban. Szerintem kisgyerekként én sem figyeltem oda ennyire. Iskolából meg egyenesen kidobtak volna, ha a csapba fújom az orrom. Egyébként elképzelni sem tudom, hogy lehet azt.

2017. jan. 22. 11:26
 16/23 anonim ***** válasza:
78%
Józan paraszti ész tanít meg arra, hogy, a cseppfertőzés mit jelent.
2017. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Anyád egyszerűen igénytelen.

Amúgy nem a kezedbe kellene köhögni hanem a karodra mert ha a kezedre köhögsz és utána meg megfogsz valamit vagy kezet fogsz valakivel akkor megfertőzheted.

2017. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Most gyógyultam ki a betegségből. Erre most influenzás anya. Ma egész délután takarítottam, kilincseket mostam, fertőtlenítettem. Erre megy aztán kitátja a száját és köhög a levegőbe. Biztos, hogy el fogom kapni. Már ott tartok, hogy a szobámból nem merek kimenni, bár már úgyis elkaptam, mert napok óta ez megy. Utána meg fúj jóízűen irrot a csapba.

Mit tegyek, már nem bírom? És utána cseszeget, hogy megint beteg vagyok, biztos nem öltöztem fel. Elegem van, idegesít, nem akarok állandóan beteg lenni.

Tüdöm, hogy a könyök hajlatba, én például zsebkendőbe tüsdzentek. Fogadjunk itt fog csesztetni, ha megint beteg leszek, Ez megy egész télen, fertőzzük össze egymást, állandóan betegek vagyunk.

2017. jan. 26. 18:52
 19/23 A kérdező kommentje:

Azt nem tudnám megcsinálni, hogy az újsgnak vagy a tv-nek írok, hogy hozzanak le egy cikket, amiben felhívják a figyelmet, hogy mit csináljanak az emberek nátha, influenza esetén. Mit kell betartani otthon: szellőztetés, hogyan tüsszentünk, ezek fertőző betegségek, nem 'fázás" útján kapjuk stb.

Apa is ilyen, sőt rosszabb ís. Hátha ha ott látják, elhiszik vagy valami. Tudtok ebben segíteni? Nagyon elegem van belőlük.

2017. jan. 26. 18:55
 20/23 anonim ***** válasza:

Ez a téma olyan gusztustalan, hogy ki is veszem a figyelt kérdéseim közül. Anyád nem csak simán igénytelen, hanem egy perverz fetisiszta állat aki élvezi ezt a testnedvvel beterítős dolgot.


Szerintem ha könyörögsz neki, hogy hagyja abba, és az orra alá tolsz 3 cikket arról, hogy az influenza fertőző, csak felizgul tőle szexuálisan, a pofádba tüsszent egy hatalmasat, majd leharákolja a taknyot a torkáról és rácsulázik egyet a vacsorára.

2017. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!