Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy valakit nem...

Hogy lehet, hogy valakit nem tanítottak meg orrot fújni, köhögni rendesen stb? Vagy 40-50 éve nem volt ez divat.

Figyelt kérdés

Anyáról van szó. Ha köhög nem rakja a szája elé a kezét, leköhögi az ételt, amit utána megeszünk. Orrot nem fúj, hanem vagy szippantgat vagy a csapba megy a dolog. Ha tüsszent, akkor sem rakja a szája elé a kezét. Meg hasonló dolgok. Kezet sem mos, wc után sem.

Aztán csodálkozik, hogy állandóan beteg vagyok miatra.

Régen tényleg nem tanították meg erre az embereket?


2017. jan. 19. 14:29
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Utolsó, halál komoly az egész.

Utána meg engem csesztet, hogy beteg vagyok és csodálkozik. Volt, hogy ordibált velem, hogy beteg vagy és szinte kicsinált. Meg kb. 2 hónapja beszólogatott, hogy ne erőltessem a köhögést (száraz köhögés), mert úgysem hiszi el, nem mintha tudnám kontrolálni a köhögést. Az is érdekes, hogy tőlem soha nem kap el senki semmit. De ha ő beteg, végig fertőz mindenkit és közli biztos megfáztunk, nem öltöztünk fel.

Társaságban nem tudom mit csinálnak, de úgy sejtem csak itthon engedi el magát ennyire. Hallanád mikor eszik.

2017. jan. 26. 19:27
 22/23 anonim ***** válasza:
# 4. Ez igaz valamikor nem tanítanak arra a dologra és mégis tudod.
2017. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Amúgy hány éves az anyukad, én szóltam neki amúgy.

Szeretem ha WC ilyesmi után kézmosás van, vedeglatoiparban dolgozom, sok minden zavar engem, külföldön dolgozom de itt is ugyan az van. De nem buszozom!:)

2017. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!