Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek rendesen?

Hogyan öltözködjek rendesen?

Figyelt kérdés

Van egy pár divatos ruhám, de valahogy nem tudom őket sehogy sem össze kombinálni.

Minden este elgondolom mit veszek fel másnap, akkor még jó ötletnek tűnik de felveszem és nincs benne összhang, nem sikerül rendesen kinéznem.


Hol nézelődjek ahol adnak tanácsokat, vannak ruhás képek a mai divat ruháival?


Nem magammal, önbizalmammal van a gond csak tényleg nem tudom össze kombinálni a cuccaim.


Előre is köszönöm a válaszokat.


19/L



2016. dec. 21. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
pinterest
2016. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
micsoda első világbeli problémák.
2016. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Google képkeresbe angolul beírod valamelyik ruhadarabot és utána azt hogy outfit.

Pl denim shirt outfit

Vagy denim shirt with black skirt outfit

2016. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Instagrammon vannak fius lanyos oltozkodes stilus temaju oldalak pl: womenfashion,fashiongirl, kiad egy csomo oldalt ha beirod a keresobe ramesz a kovetesre es onnastol dobja a hirekbe mindig nezz korul enis kovettek egy kettot jol jon neha. fiu vagyok, valtoztattam a stilusomon nemreguben ugyanez volt a bajom, sot nekem nevoltak "meno divatos ruhaim, en aztcsinaltam h mindig elmentem egyket ruhas boltba es vartam h valami megtetszen aztan megvettem. :D De nem mindig illenek egymashoz a ruhak erre hamar rajottem. Tehat kellett stilus mert minden ruha mas stilus ugye. Nekem speciel a pesti stilus jon be de nem a pava atokat utalom meg a swag hulyeseget is. Nike cipo, szukitett nadrag, egyszinu felso, szovet v szormes kabat.. Szeretnek a kedvedben jarni irj es adok tippeket :)
2017. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is 4-es :)
2017. jan. 12. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!