Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa? Elfogadható? Mi a...

Furcsa? Elfogadható? Mi a vélemények erről?

Figyelt kérdés

Sógornőm barátja akivel már 8 éve együtt vannak órákat ül a sógornőméknél úgy,hogy a lény nincs otthon csak a szülei.

Elfogadható? normális? Nem azért van ott mert várja a lányt, mert éppen üres ideje van két menés közt. vagy van még ideje az utolsó buszig. Igaz addigra nem ér haza a barátnője, de ő ott ül. szinte mnidne nap.

közben a szülei meg otthon várják, mert apukája otthon dolgozik és neki szokott egyébknét segíteni ha nem gyarkoltaton van vagy a fősikolán halgat előadást.


Engem nem érdekel, csak nekem furcsa. nálunk nem volt szokás így én sem ültem órákat így a barátomnál anno (akivel 6 évig voltunk együtt) és a barátom sem jött olyankor amikor tudta nem vagyok otthon. nem volt divat egymást otthon várni míg nem éltünk együtt.


2010. máj. 5. 20:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokványos, de alapvetően nem tudom mi a probléma....

Ott ül és kész.... Lehet, hogy nem akar otthon segíteni, ezért inkább ott ül. Sétálni ez idő alatt nincs kedve talán. Szerintem ha a lány szüleit zavarja, akkor majd megmondják neki, hogy ne üljön ott és kész. :)

2010. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Ha ezt csinálja akkor a barátnő és a szülők örülnek hogy ilyen segítőkész a lányuk barátja és nyilván elfogadták és megkedvelték azért 8 év alatt igencsak családtagnak mondható főleg ha a szülők így elvannak vele!!!!

Nincs ezzel semmi gond még csak nem is furcsa!!!

2010. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

tévedés nem segítőkészség.

Az a helyzet,hogy anyós és após szó szerint nem csinálnak semmit. Hetekig áll a mosogatni való a szennyes, a por a számítógépen. Nincs megcsinálva amit javítani kell.

2010. máj. 6. 10:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha a srácnak jó így,akkor mi a probléma?Szerintem sincs semmi gáz ebben,pláne ennyi idő után...Én is ellennénk anyósjelöltéknél egyedül is,csak mivel messze laknak így mindig együtt megyünk...Nézd máshogy,ha a srác a lány férje lenne,akkor semmi furcsát nem találnál benne,nem?Hiszen akkor már rokon...
2010. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha már férj és feleség lennének nem járnának haza és akár a ház is összedölhetne anyóséktól, mert azzal lennének lefoglalva, ohgy elment a lány otthonról,mert a lány menekülésnek tartja a srácot. Utál otthon lenni. szenved...
2010. máj. 6. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!