Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha fiatalabb...

Ti mit tennétek ha fiatalabb tesótok, aki még tini, egy majdnem 40 évessel lenne együtt?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves húgom aki bepasizott egy nála kicsit idősebb férfival. A hapi 36 éves.

Amikor látom őket, eléggé kényelmetlenül érzem magam, szinte úgy érzem felpofoznám hogy a helyes útra térítsem. Ez nekem mint nővérének, eléggé kellemetlen, ennyi erővel apánkkal is lehetne együtt..

Rájuk hagyom, nekem van saját kis családom és egy pici kislányom, a kérdésem csak annyi lenne felétek: ha a fiatalabb tesótok ugyanezt művelné, ti mit tennétek?


2017. jan. 20. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim válasza:
38%
Semmit.Majd csak rájön, hogy vannak az ő korosztályában is értelmes fiúk.
2017. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg én sem tennék semmit. Nem hiszem hogy olyan sokáig tartana.
2017. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
50%
Semmit nem tennék. Az ő dolga. Egy rossz szót sem szolnék.
2017. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
67%

15 évesen dehogy az ő dolga!!!

A szüleitek tudják? Én szólnék nekik.


Neked kell több eszednek lenni, ha már a húgodnak nincs.

2017. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, ezt a törvény nem bünteti? :O Kissé morbid. Azért a szülőkre kíváncsi lennék mit szólnak?
2017. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim válasza:
68%
Szerintem semmiképp sem normális ekkora korkülönbség, személy szerint betegesnek tartom ha egy 36 éves férfinek egy 15 éves gyerek jön be....
2017. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
84%

Nehéz megmondani... egyedül a szüleitek tilthatnák meg, hogy találkozzon vele, de abból mindig csak hatalmas balhé van. Egyébként felesleges beleavatkozni, a tinilányok csak a saját hibájukból tanulnak, nem szokásuk másra hallgatni.

És sajnos amíg önszántából csinál bármit a pasival, addig a törvény sem büntetheti.

2017. jan. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
54%

Természetesen ne hagyd. Egy 36 éves beteg férfivel szeretnéd látni a 15 húgod? Mert egy normális 30(de már inkább 20) fölötti ember nem keres magának egy 15 éves partnert.

A testvére vagy, ráadásul idősebb it. A te dolgod, hogy megvédd és ez abszolút nem helyes amit csinál de ezt ő úgyse fogja belátni mert még gyerek. Aki pedig azt mondja, hogy ne tegyél semmit arra kíváncsi lennék ha a gyereke beállítana 15 évesen egy 36 éves pasival.

Neked is van kislányod. Szeretnéd ilyen helyezetben látni őt?

2017. jan. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
37%
Hát én nem tudom, elég szomorú hogy a törvény nem bünteti. Ő még csak egy gyerek, ràmehet az egész élete.
2017. jan. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
42%
A törvény szerint nem büntethető, mivel főokos és valszeg. perverz honatyáink leszállították a korhatárt 14 évre!
2017. jan. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!